• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Konkurs dla programisty - wygraj bon o wartości 1000 zł

–8 głosów
325 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Sabina Malinowska Nowicjusz (120 p.)
edycja 9 marca 2017 przez Eryk Andrzejewski

Hejo! Zawitaj na nasz konkurs. :) Jak wytłumaczysz swojej mamie co robisz w pracy? Masz pomysł, albo może nie masz - zawitaj tu i daj sobie szansę wygrać bon na 1000 PLN do sklepu Saturn: http://www.davisnolan.com/explain-mom/ Kto czuje to wyzwanie? ;)

komentarz 9 marca 2017 przez Sabina Malinowska Nowicjusz (120 p.)
Dziekuje @Eryk!

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 marca 2017 przez Bantu Nałogowiec (31,510 p.)
Trochę nie kumam, konkurs jest kierowany na Polski rynek czy jaki? Wygrać można 1000 zeta do Saturna i w sumie spoko, ale skoro nagroda jest w złotówkach, czyli sugeruje, że kierowana jest do polskiego odbiorcy to dlaczego strona jest w obcym języku? Lekkie wtf z mojej strony.
Bazujesz te wypowiedz na badaniach? Czy oceniasz po swoim zespole?
komentarz 9 marca 2017 przez Bantu Nałogowiec (31,510 p.)
Zrobilibyście 2 wersje językowe strony i byłoby po problemie. Przez taką bezsensowną polemikę wygląda to na zwykły słup, który ma za zadanie wyciągnąć za darmo korzystane dla siebie informacje. Nawet nie ma regulaminu po polsku co woła o pomstę według mnie, aniby strona kierowana jest też do polskiego odbiorcy, ale co ja się tam znam ¯\_(ツ)_/¯
komentarz 9 marca 2017 przez Meeto93 Gaduła (3,600 p.)
Po doświadczeniu. Ale jeśli ci to nie odpowiada, proszę bardzo, nie musisz uznawać tego argumentu. Za to jest parę małych haczyków. Przedstawię je w nowej odpowiedzi.
Ja nie mowie ze nie odpowiada @Meeto93. Jestem ciekawa skad czerpiesz takie informayjne komentarze :)
Dziękuję @Bantu za informację zwrotną.
+1 głos
odpowiedź 9 marca 2017 przez Meeto93 Gaduła (3,600 p.)

The most creative answer will get a 1000 PLN voucher to spend in Saturn Shop.

Uwaga, haczyk - Możesz wygrać 1000 zł, ale do wykorzystania w Saturnie... 

Zadnych haczkow :) w Saturnie mozesz kupic mase fajnych rzeczy :)
2

zawitaj tu i daj sobie szansę wygrać 1000 PLN

Twój opis konkursu. Nic nie ma, że do Saturna.  

Opis jest skrotem! Tez nie ma daty do ktorego to trwa, jak widzisz. Dla tego zapraszam na strone :)
Data a tak istotna informacja jak zmienienie nagrody konkursu to co innego. Nie każdy umie Angielski. Poza tym jak Bantu zauważył, dlaczego to jest po angielsku? Oszustwo czuć na kilometr.

Podobne pytania

+52 głosów
12 odpowiedzi 5,763 wizyt
+56 głosów
15 odpowiedzi 5,734 wizyt
+2 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

52,031 zapytań

94,889 odpowiedzi

193,425 komentarzy

25,357 pasjonatów

Przeglądających: 179
Pasjonatów: 4 Gości: 175

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...