• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

javascript - plansza jako tablica

Object Storage Arubacloud
0 głosów
312 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2017 w JavaScript przez Greg Demidq Początkujący (260 p.)
Mam taki kłopot piszę prostą grę, ale utknąłem z takiego powodu, że moja plansza składająca się ze 100 divów zamkniętych w sekcji #board, po   zastosowaniu  selektora: document.querySelectorAll ('#board"); nie zwraca tablicy tylko tą sekcję, a chciałem mieć tablicę 100- elementową. Ma ktoś może jakąś radę czy podpowiedź ?
2
komentarz 9 marca 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Jeśli element #board jest pojedynczym elementem, to za pomocą .querySelectorAll() otrzymasz statyczną kolekcję składającą się z jednego elementu. Chcąc otrzymać elementy <div> ze środka, zastosuj selektor document.querySelectorAll( '#board div' );

komentarz 9 marca 2017 przez Greg Demidq Początkujący (260 p.)
Dziękuję :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 598 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2016 w JavaScript przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
–1 głos
3 odpowiedzi 1,019 wizyt
pytanie zadane 9 września 2018 w C i C++ przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 2,175 wizyt
pytanie zadane 4 września 2017 w JavaScript przez DODO Bywalec (2,950 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...