• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Książka ? ;

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
228 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez SoDoIt Obywatel (1,190 p.)
zamknięte 5 marca 2017 przez SoDoIt

Witam :) 
Jestem po kursie c++, podstawowego i w połowie obiektowego. Moje pytanie jaką książkę kupić? Chciałbym poszerzyć moją wiedzę w szczególności, że przeczytałem o tym iż te kursy to ''podstawy podstaw'' ;d 
Którą kupić? : 
1. Język C++. Szkoła programowania. Wydanie VI ,Stephen Prata
2. Thinking in C++. Edycja polska. Tom 2, Bruce Eckel, Chuck Allison
3. C++. Zaawansowane programowanie, Nicholas A. Solter, Scott J. Kleper 

komentarz zamknięcia: Udzielona odpowiedź, przekierowanie do źródła

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 marca 2017 przez Piter10p Bywalec (2,750 p.)
wybrane 5 marca 2017 przez SoDoIt
 
Najlepsza
Przestudiować dobrze cpp0x.pl i skończyć kurs obiektówki ;)

W książkach będziesz miał opisanych wiele przykładów i dobrych wskazówek odnośnie oprogramowania ale nie uważam osobiście by były to rzeczy niezbędne w pierwszych krokach. A jeżeli już chcesz zakupić książkę mógłbym polecić wybór książek np. o algorytmach. Bardziej ogólnych o programowaniu. Nie bezpośrednio o jednym języku.

Pozdrawiam :)
komentarz 4 marca 2017 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
no to jaką książkę o algorytmach polecasz? jestem w takiej samej sytuacji jak osoba zadająca pytanie.
komentarz 4 marca 2017 przez Piter10p Bywalec (2,750 p.)

Polecić nie mogę ponieważ żadnej nie czytałem devil

https://forum.pasja-informatyki.pl/77954/algorytmy-jaka-ksiazka

Mogę odesłać z czystym sumieniem do tego tematu ;)

+1 głos
odpowiedź 4 marca 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
1
komentarz 4 marca 2017 przez Zaglowiec Dyskutant (9,200 p.)
I to świadczy o tym, że ludzie nigdy się nie nauczą... Zawsze znajdzie się nowa osoba, która zamiast wpisać frazę w wyszukiwarce na forum, zada poraz n-ty to samo pytanie

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 429 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez januszIVmocny Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 523 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 473 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...