• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dostanie się do tabletu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
129 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2017 w Urządzenia mobilne przez Maciej Kaniewski Nowicjusz (120 p.)
Zapomniałem hasła do mojego tabletu i nie wiem jak dostać się do niego bez utraty danych! Pomocy!

To dla mnie bardzo ważne. Wszystkim z gory dziękuję za odpowiedź.
komentarz 4 marca 2017 przez Maciej Kaniewski Nowicjusz (120 p.)
Niestety nic z tych rzeczy nie mogę zrobić.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 marca 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
Na przyszłość podawaj więcej danych dotyczących sprzętu... Model, system itd. Wszystko potencjalnie się może przydać, a oszczędzasz czas kogoś i swój, bo nie trzeba się o to wypytywać.

Z powodu braku jakichkolwiek informacji, moge doradzić jedynie atak słownikowy / bruteforce lub pójście do serwisu. Tam ludzie powinni się lepiej znać na takich rzeczach, przynajmniej mam taką nadzieje...

Jeśli natomiast nie chcesz płacić to musisz zrobić bruteforca lub atak słownikowy na własne hasło (serwis robi to samo). Najrozsądniej będzie słownikowo, ponieważ powinno Ci świtać w głowie co tam mogłeś wpisać. Mówiąc do rzeczy: przygotuj słownik z hasłami, które mogłeś ustawić (im więcej, im dokładniej tym lepiej). Później zapuszczasz Johna de Ripper, Kaina i Abla - cokolwiek, i jedziesz.
komentarz 31 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Dodatkowo gdzie te dane zapisane?

Na tablecie czy karcie microSD?

Jaki system operacyjny jest na tablecie?

Nie wiem jak można coś naprawić jeśli mówi się że chce się naprawić samochód w warsztacie samochodowym mówiąc tylko że to samochód.

Tablet naprawić o nazwie tablet hmm - też mi ciekawostka.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2020 w Urządzenia mobilne przez trebuhhh Użytkownik (740 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 446 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2019 w Urządzenia mobilne przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)

92,548 zapytań

141,390 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,932 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...