• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ktoś wie czy na kanale Pasja Informatyki będzie kurs z javy?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2017 w C i C++ przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
Chciałbym się uczyć javy i chcę spróbować swoich sił przed zakupem książki.

Nie wiem czy czekać na kurs u pana Mirosława czy jednak polecacie jakiś inny kurs

Jak tak to najlepiej po polsku lub prostym angielskim.

Przerobiłem cały kurs z c++ u  pana Mirosława i jestem w 8 odc. object'a

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 3 marca 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
wybrane 4 marca 2017 przez Karol Ołtarzewski

Najlepsza

Jeżeli masz ochotę czekać jak osioł nawet kilka lat, to czekaj wink

Jeśli chodzi o Javę to polecane były wideokursy thenewboston i Derka Banasa. Sam się na ten temat nie wypowiem, gdyż Javą się nie zajmuję.

komentarz 3 marca 2017 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)

Zobaczę te kanały laugh

komentarz 3 marca 2017 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)

to powina być uniwersalna odpowiedź do takich pytań

czy bedzie kurs robienia pączków,unity,pythona i innych 

dałem plusa :)

komentarz 4 marca 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Dzięki wink

Po prostu moim zdaniem uzależnianie swojego rozwoju/nauki od kursów z jednego źródła to bardzo zły pomysł. Wiem że materiały z kanału Pasja Informatyki są prowadzone w bardzo przystępnej formie, no ale jeżeli ktoś nie będzie potrafił skorzystać z innych źródeł wiedzy, to moim zdaniem nie zajdzie kompletnie nigdzie. Jestem takiego zdania, że jedna osoba (lub nawet dwie) nie będzie w stanie poprowadzić kogoś "za rączkę" przez cały okres rozwoju - po prostu nie ma szans. Naiwne czekanie na powstanie kursu, który może nie powstać w ogóle, nie prowadzi do niczego.

I nie, dwóch autorów nie będzie w stanie stworzyć dobrych, kompletnych i przystępnych kursów dla stu milionów technologii, gdyż oni też mają rodzinę, pracę zawodową itd. (A pominę już fakt, że żeby pisać jakiś kurs, wypadałoby mieć dobrze opanowaną technologię, a dla X różnych technologii to nie jest takie proste).

+2 głosów
odpowiedź 3 marca 2017 przez niezalogowany
Nie będzie takiego kursu, poza tym kursy C++ też nie są specjalnie dobre (poszukaj postów na forum)
komentarz 3 marca 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Zgodzę się co do jakości kursów, treści w nich zawarte mogłyby być na dużo wyższym poziomie.

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 317 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 342 wizyt

92,851 zapytań

141,792 odpowiedzi

320,882 komentarzy

62,183 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Wprowadzenie do ITsec, tom 2

Można już zamawiać tom 2 książki "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT" - będzie to około 650 stron wiedzy o ITsec (17 rozdziałów, 14 autorów, kolorowy druk).

Planowana premiera: 30.09.2024, zaś planowana wysyłka nastąpi w drugim tygodniu października 2024.

Warto preorderować, tym bardziej, iż mamy dla Was kod: pasja (użyjcie go w koszyku), dzięki któremu uzyskamy dodatkowe 15% zniżki! Dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za kod dla naszej Społeczności!

...