• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Która uczelnia w Krakowie jest najlepsza, jeśli chodzi o naukę programowania?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
339 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez szejkus Użytkownik (540 p.)
Cześć! Jestem w klasie maturalnej i zastanawiam się nad studiami. Bardzo zależy mi na programowaniu, tym chciałbym się zajmować w przyszłości. Gdzie w takim razie najlepiej iść? Z tego co czytałam to UP byłoby najlepsze, ktoś tam studiuję? Co do PK to boję się, że poziom będzie zbyt wysoki, a UJ mi odradzał kolega który tam studiuję. Chodzi mi tylko o studia stacjonarne. Liczę na pomoc ;)

3 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 3 marca 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Bez znaczenia
komentarz 3 marca 2017 przez szejkus Użytkownik (540 p.)
Dlaczego? Mógłbyś jakoś rozwinąć myśl?
3
komentarz 3 marca 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Bo na żadnej nie nauczysz się programować ... 90% uczelni w polsce ma program nauczania z przed 15 lat.
+3 głosów
odpowiedź 3 marca 2017 przez Raymond.Z Obywatel (1,800 p.)
Kolega ma rację to bez znaczenia.

Uczelnia nie nauczy Cię jak programować, oni mogą Ci tylko pomóc zacząć, pokazać Ci niektóre rzeczy, ale nie przygotują Cię na stanowisko programisty. Jeśli naprawdę Ci zależy to polecałbym uczelnie, gdzie nie będziesz musia poświęcać jej dużo czasu, dlaczego? Czas ten spożytkujesz lepiej rozwijając się sam, książki, rozwijanie projektów open-source'owych, tworzenie własnych projektów, które rozwiązują rzeczywiste problemy, a to co najbardziej polecam to rozglądać się za praktykami, nie ważne, że nie masz doświadczenia, to Cię najbardziej rozwinie i pokaże Ci jak to wygląda w różnych firmach, da Ci rzeczywisty pogląd na to jak wygląda praca programisty.
0 głosów
odpowiedź 3 marca 2017 przez Ala123456 Użytkownik (760 p.)
Jeśli nie programowałes duzo w liceum to odradzam raczej AGH

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 885 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez aro400 Początkujący (400 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...