• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Złote Kursy Java Warto?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,465 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2017 w Java przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
otagowane ponownie 2 marca 2017 przez RudyJaś
Zastanawiam się nad kupnem tego kursu (  http://zlotekursy.pl/katalog-szkolen-video/kurs-java-poczatkujacych/ ).Nie za dobrze zrozumiałem darmowe poradniki,a przykładowe filmy zrozumiałem w mig.Jesli mi polecicie ten kurs kupię kolejne części tylko nie wiem czy warto.Jeśli znacie jakieś kursy wideo Java to chętnie zerknę.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 marca 2017 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)

Złote Kursy Java Warto?

Naturalnie nie warto. 

 

komentarz 2 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
A dlaczego??za drogie,słabo uczy??czy dlaczego?
1
komentarz 2 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Nie ufam programistom piszącym pod Windows. Profesjonaliści nie używają Windows. Raczej Mac albo Lunux.
komentarz 2 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
Dlaczego profesjonaliści nie używają Windowsa?dopiero zaczynam i chętnie się dowiem.
komentarz 2 marca 2017 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)
Po pierwsze masz takie za darmo w internecie, także na youtube. Nawet po polsku.

Jeśli chodzi o merytorykę, to choćby pierwszy film: nazwa klasy po polsku z małej litery.
komentarz 2 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
okej.a jaki polecasz??najlepiej na yt.
komentarz 2 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Dlaczego profesjonaliści nie używają Windowsa?dopiero zaczynam i chętnie się dowiem.

Takie przykładowe ogłoszenie pracy

Perks & Benefits: MacBook and iPhone 7 – we like to work with the best equipment

komentarz 2 marca 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Dlaczego profesjonaliści nie używają Windowsa?dopiero zaczynam i chętnie się dowiem.

Podam na przykładzie Linuxa, bo sam używam od kilku lat. Windows:

  • jest bardziej podatny na ataki hakerskie (przez jego powszechność)
  • jest bardziej ubogi i nienastawiony na przetwarzanie danych tak jak Linux, który ma wiele wbudowanych programów, które ułatwiają ci życie
  • nie daje zbyt wielkiego wyboru, jeśli chodzi o jego dystrybucje, a Linuxa ma ich od groma, w dodatku dedykowanych pod różne potrzeby
  • jest płatny, dość że słaby, to jeszcze zdzierają za niego kasę

Windows za to dobrze nadaje się dla gamerów i seniorów, dla których obsługa komputera jest skomplikowana.

[OT]Po znakach interpunkcyjnych stawiamy pojedynczą spację.[/OT]

komentarz 2 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
Dobrze. to jakie filmy polecasz lub jaki kurs internetowy?
komentarz 2 marca 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
Oficjalną dokumentację, która jest za free w sieci.
2
komentarz 2 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Oficjalną dokumentację, która jest za free w sieci.

Krew mnie zawsze zalewa jak widzę tego typu posty. Dokumentacja owszem jest źródłem wiedzy ale dla zaawansowanych programistów a nie kogoś kto nie wie co to jest pętla albo zmienna, Nie wie jak zacząć, od czego, jaka jest składnia, co to jest obiekt.... Zal.

1
komentarz 2 marca 2017 przez littlerunaway Obywatel (1,790 p.)

@manjaro Żałosne, skoro ogłoszenie o pracę dotyczy iOS to oczywiście że dany programista musi być zaprzyjaźniony z tym systemem. Sugerowanie komuś że taką informację można znaleźć w każdy ogłoszeniu o pracę jest błędne i nie rozumiem po co w ogóle coś takiego sugerujesz. 

@Benek Linux jest mało podatny na ataki hakerskie? Ty tak serio? 

Według was to najlepiej programować na starym laptopie (bo w każdym pytaniu o lepszy sprzęt zostaje się zjechanym i zasypanym kąśliwymi komentarzami typu "A po co ci to? I tak nie wykorzystasz") i koniecznie tylko linux i nie daj boże ubuntu bo to też dla dziadków.

To że ktoś programuje na windowsie nie oznacza że jest słabym programistą i nic nie wie o życiu, szczególnie gdy tyczy się to javy. Dla ciebie jako początkującego nie powinno być żadnej różnicy w tym na jakim systemie operacyjnym będziesz programował. Jedyną wadą którą możesz później napotkać będzie niedostępność niektórych bibliotek na windowsa 64-bitowego i będzie trzeba trochę pokombinować. 

Co do kursów, polecam https://www.youtube.com/watch?v=Hl-zzrqQoSE&list=PLFE2CE09D83EE3E28

komentarz 2 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Netguru bo o nich mowa każdemu pracownikowi dają Maca bez względu na to co robi. Akurat przypadkowo zalinkowałem programistę iOS, ogólnie specjalizują się w ROR.
komentarz 2 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
Dzięki. Zobaczę, zapowiada się świetnie.
komentarz 2 marca 2017 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Dokumentacja owszem jest źródłem wiedzy ale dla zaawansowanych programistów (...)

No to by trzeba polecić materiały o tym, czym jest pętla w ogóle, a nie pętla w Javie. Po części się zgodzę, łatwiej na początku przyswoić wiedzę z książki czy filmu, jeśli nie ma się w ogóle pojęcia o programowaniu.

Linux jest mało podatny na ataki hakerskie? Ty tak serio?

Proszę mi nie wmawiać czegoś, czego nie napisałem. Napisałem, że jest mniej podatny niż Windows. Dziwne by było, żeby był mało podatny, skoro źródła są ogólnodostępne.

To że ktoś programuje na windowsie nie oznacza że jest słabym programistą (...)

Też tak uważam. Sam przez bardzo długi czas pracowałem na Windowsie, potem przesiadłem się na Linuxa i stwierdzam, że jest lepszy. Ale trzeba go poznać, by to stwierdzić. Na początku jest trudno. Nie uważam, że Linux jest najlepszy, nie znam OS X, który być może potrafi jeszcze więcej.

komentarz 2 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
to odpowie mi ktoś? warto kupić czy nie?
komentarz 2 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Już w pierwszym poście masz odpowiedź.
komentarz 2 marca 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Jeśli chcesz kupić kurs z czystej javy (Javy SE) to najlepszym wyborem dla Ciebie będzie javastart.pl, ba! nawet mają darmowy kurs, który jest dość spory, ale porusza konkretne zagadnienia tylko powierzchownie.
komentarz 3 marca 2017 przez RudyJaś Nowicjusz (140 p.)
Javy chce się nauczyć żeby programować na androida.to ten kurs może być?
komentarz 4 marca 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Naucz się najpierw javy, a potem bierz się za androida :). Ten kurs java podstawy (płatny) będzie spoko http://javastart.pl/enrol/index.php?id=3

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,070 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez karlosbroda Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 543 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez karlosbroda Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez karlosbroda Nowicjusz (160 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...