• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gotowce vs pisanie samemu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
294 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2017 w HTML i CSS przez Boby Obywatel (1,110 p.)

Witam wszystkich.

Mam do zrobienia jedną stronę internetową dla znajomego. Problem polega na tym że całkowicie nie mam poczucia smaku jeśli chodzi o dopieranie kolorów czy samo rozmieszczenie bloków na stronie. Pomyślałem więc że dobrym pomysłem byłoby użycie jednego z kreatorów stron WWW, i tutaj pojawia się moje pytanie. 

Czy warto męczyć się i samemu zbudować całą stronę która będzie składać się z minimum 30 podstron?
Swoje umiejętności w tworzeniu stron oceniam na gorsze niż średnie, warto też wspomnieć że dostane za to 100zł więc mogę jakiś % poświęcić na wykupienie subskrybcji do jakiegoś kreatora który będę mógł jeszcze później wykorzystać. Z wcześniej wspomnianych kreatorów znalazłem Webwave , ktoś już miał wcześniej jakieś przygody z takim kreatorem ?

 

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 27 lutego 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
wybrane 27 lutego 2017 przez Boby
 
Najlepsza
Nie bierz się za coś o czym nie masz pojęcia..

a jak już tak bardzo chcesz to ściąg darmowy theme bootstrapa, przerób go i tyle.
komentarz 27 lutego 2017 przez Boby Obywatel (1,110 p.)
ooo to jest chyba odpowiedź na moje pytanie. Jak okazuje się najprostsze rozwiązania są najlepsze :) Totalnie zapomniałem o tym !
0 głosów
odpowiedź 27 lutego 2017 przez Miki Bywalec (2,480 p.)
Według mnie jeśli Ciebie nie kręci robienie stron i nie chcesz się "uczyć poczucia smaku" to nie marnuj kasy na kreator z którego pewnie skorzystasz tylko raz aby zrobić zamówioną stronę. Podleć to komuś a kasę którą przeznaczył byś na kreator pójdzie na wynagrodzenie "programisty" a Ty wyjdziesz i tak na swoje a dodatkowo zaoszczędzisz czas.
komentarz 27 lutego 2017 przez Boby Obywatel (1,110 p.)
No właśnie tutaj pojawia się problem jeśli chodzi o zlecenie wykonania. Pewnie każdy freelancer miał problem z powracającymi zamówieniami "a bo stopka za mała, a bo logo za duże". Chciałbym więc całość ograniczyć do swojej osoby, aby w razie jakiś humorków znajomego mógł szybko zareagować. Opcja jaka interesowałaby mnie w wymienionym kreatorze (webwave) kosztuje raptem 25zł. Raczej mało kto zrobiłby mi stronę za 25zł bez opierania sie o gotowe oklepane szablony lub używania wcześniej wspomnianego kreatora.
komentarz 27 lutego 2017 przez Miki Bywalec (2,480 p.)
Osobiście nie przepadam ze kreatorami bo śmiecą w kodzie ale mniejsza z tym. Ja bym podszedł do tego zagadnienia w inny sposób a mianowicie czy dany kod będziesz w stanie sam poprawić po "wygaśnięciu kreatora". Może się okazać, że koledze po miesiącu coś się "odwidzi" i będzie chciał wprowadzenia nowej szaty graficznej a kreator już wygaśnie i co w takiej sytuacji? Ogarniesz to sam czy wydasz kolejne 25zł aby odpalić kreatorek

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 293 wizyt
pytanie zadane 24 września 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Klaudiaaa Początkujący (390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 277 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2019 w JavaScript przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,164 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez fleggy Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...