• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mozliwy jest do zrobienia program, oraz jaki bylby tego koszt?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
318 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2017 w C i C++ przez dawid5549 Nowicjusz (120 p.)
Witam. Chcialbym sie dowiedziec, bo slyszalem ze jednak jest to mozliwe, ile kosztowałoby zrobienie programu, skryptu etc. który powiadamiałby mnie np. na email, gdy na strone typu olx, allegro doszłoby nowe ogłoszenie, które interesuje mnie na podstawie wcześniej ustawionych ustawień. Rozwiązało by to mój problem przeglądania tysiecy(w ciągu miesiąca) ogłoszeń, które kompletnie mnie nie interesuja. Mimo ustawionych filtrów. Z góry dziękuje za pomoc, żaden ze mnie informatyk więc proszę o wyrozumiałość 8) ps. Nie mam pojecią czy dobrze trafiłem z programowaniem C i C++.

                                                                                                   Pozdrawiam,

                                                                                                       Dawid5549!
komentarz 27 lutego 2017 przez niezalogowany
Zmień kategorie na "Zlecenia"
komentarz 27 lutego 2017 przez niezalogowany
Apel do wszystkich: autor pytania jest zainteresowany ZAKUPEM aplikacji, a nie jej zrobieniem więc darujcie sobie odpowiedzi "możesz to zrobić w tym i tym" albo "sam to wykonaj, to się czegoś nauczysz" ;)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 lutego 2017 przez niezalogowany
Hej,

Jest to możliwe, bardziej poprawna kategoria to "ogłoszenia, zlecenia". Za chwilę wrzucę Ci swoją ofertę na prywatnej wiadomości ;)
komentarz 27 lutego 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
mozesz tutaj napisac, dla pogladu?
komentarz 27 lutego 2017 przez niezalogowany
@Qizmo prosisz kogo? Jeżeli mnie, to moja odpowiedź brzmi "nie, bo już wysłałem" ;)
komentarz 27 lutego 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Ta, Ciebie, szkoda w takim razie :(
komentarz 27 lutego 2017 przez niezalogowany
Pytania czysto techniczne, raczej nic specjalnego, ani ciekawego. Może później wkleje przynajmniej szkielet

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 248 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2017 w C i C++ przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 506 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2021 w SQL, bazy danych przez Renzov Obywatel (1,220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 258 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2018 w C# przez Rash Użytkownik (620 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...