• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wykupiłam domenę na home.pl, jak podpiąć do niej bazę danych?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
752 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2017 w Nasze projekty przez szejkus Użytkownik (540 p.)
Witam!

Mam wykupioną domenę w home.pl. Chciałabym podpiąć do niej bazę danych phpmyadmin, ale nie mam w panelu czegoś takiego jak Bazy danych. Czy coś zrobiłam źle? Co muszę zrobić, ale ta storna działa razem z bazą danych?
komentarz 26 lutego 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
To teraz kup sobie za np 4 zł miesięcznie najtańszy VPS serwer w aruba i ustaw w konfiguracji domeny  @   <-> ip vps,   typ A ,  * <-> ip vps ,  typ A  

Zainstaluj nginxa, podepnij vhosta, zainstaluj phpmyadmin, mysql, php 7 ..

debianik 8 polecam ;)

Opcja B:
Propozycja prosto z IRC.
Zainwestować w najtanszy hosting wspoldzielony, tzw g***hosting, może być na home, ale wybierz najnowsze PHP, bo Ci jeszcze 5.3 wrzucą ^^
komentarz 26 lutego 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
phpmyadmin, to nie baza, tylko panel

I na home masz pma:

http://twojadomena.pl/sql

Logujesz się do do niej używając hasła i loginu, który masz gdzieś w panelu :P

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2017 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
wybrane 28 lutego 2017 przez szejkus
 
Najlepsza
Masz wykupioną domenę, ale czy masz też wykupiony hosting?
To od hostingu zależy jakie masz bazy danych, ile możesz ich mieć itd
Szukałbym w opcjach dotyczących hostingu możliwości edycji/dodania bazy danych

+nie robiłem nigdy nic w home.pl, więc dokładnie ci nie powiem gdzie trzeba kliknąć

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 419 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2023 w PHP przez szoopa Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 345 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez pulson666 Stary wyjadacz (12,560 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,131 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez SikorKK Użytkownik (610 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...