• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zablokowany Android

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
759 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Hej, zablokował mi się telefon (zapomniałem wzory) system operacyjny android. Czy jest możliwość zdjęcia blokady i zachowania danych, które znajdują sie na telefonie? Jeśli tak proszę o pomoc.

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez hit02 Nałogowiec (33,970 p.)
wybrane 24 maja 2015 przez Paweł123
 
Najlepsza
Jeśli nie pamiętasz hasła, to jest problem. Tak jak wyżej podawano, możesz zresetować telefon lub użyć ataku brute force. W drugim przypadku najlepiej zminimalizuj liczbę możliwych kombinacji tj. jeśli były to np. tylko cyfry, to nie wstukuj liter, a jeśli to był jakiś wyraz, to zastosuj atak słownikowy.
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez Bethirsonek Użytkownik (580 p.)
Jak dasz kilka razy zły wzór, to powinien Cię poprosić o wprowadzenie backup PINu :)
komentarz 24 maja 2015 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Niestety też go nie pamiętam :( Słyszałem, że można zdjąć blokadę za pomocą wejscie awaryjnego w system android, czy jakoś tak. Jednak kiedy to zrobię, dane  uciekną z telefonu bez powrotnie :(
komentarz 24 maja 2015 przez Bethirsonek Użytkownik (580 p.)
Zgaduj PIN do skutku. Może akurat się uda :)
komentarz 24 maja 2015 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Hahahahahahahaha :D
komentarz 24 maja 2015 przez Bethirsonek Użytkownik (580 p.)
Jak nie chcesz stracić danych to nie masz innego wyjścia. Zresztą chyba nie wpisujesz sobie w urządzeniach losowych PINów? Czy tak? Ja mam na przykład skończoną pulę możliwości jaką wpisuję na backup, kilka znaczących coś cyfr i ich wariacje. Na pewno dałeś coś, co w danym momencie wydawało Ci się łatwe do zapamiętania.
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez jeremus Maniak (59,720 p.)
spróbuj wejsc w tryb recovery

+vol i włącznik

albo

+vol i - vol  razem + włącznik

jak sie uda to factory reset
komentarz 24 maja 2015 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Dzięki za podpowiedź, niestety kiedy to zrobię strace dane. Czy można zrobić kopie zapasowe i jak je zrobić?
komentarz 24 maja 2015 przez niezalogowany
Kopie zapasową tworzy się po to, by razie kiedy coś się spieprzy można było dane przywrócić. Nie robi się jej w momencie KIEDY JUŻ coś się spieprzyło, z oczywistych względów ;)
komentarz 25 maja 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Nom, również wychodzę z takiego założenia aby robić kopie zapasowe i później jak coś się spierniczy to na spokojnie zresetować urządzenie, dla mnie zdecydowanie jest to wygodniejsze i nawet sprawia taką dziwną frajdę, można się poczuć jakby miało nowy sprzęt. :D
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Nie da się pozostawiając danych Wyciągni kartę pamięci i kartę sim bo telefon się całkowicie wyczyści i według tego poradnika http://m.youtube.com/watch?v=5wy8yJb4pSs

Podobne pytania

0 głosów
8 odpowiedzi 774 wizyt
+1 głos
9 odpowiedzi 3,471 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w Offtop przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
+3 głosów
7 odpowiedzi 473 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2015 w Offtop przez goran. Użytkownik (930 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...