• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

BOT do kupna rzeczy online

Object Storage Arubacloud
0 głosów
9,198 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez niezalogowany
edycja 22 sierpnia 2017

Widziałem już jeden podobny post i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pomoże. Chciałbym ogarnąć bota, który będzie posiadał autofill i sam będzie kupował coś w momencie kiedy wyjdzie nowa kolekcja na tej stronie: https://www.supremenewyork.com/ 

Oczywiście nic za darmo :) Budżet myśle, że tak w granicach 300zł. Mało nego wchodzi w gre.

1
komentarz 25 lutego 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Skoro nic za darmo to podaj budżet.

 

Swoją drogą płacić za płaszcz 1400 zł warty pewnie 150 ;) głupota ludzka nie zna granic.
2
komentarz 25 lutego 2017 przez niezalogowany
To samo można powiedzieć ludziom którzy kupują sprzęt GEJMINGOWY jak mogą mieć 5x tańszy i w wielu innych dziedzinach można podać taki przykład. Najbardziej gardzę takim gadaniem. Jak kogoś stać to niech sobie kupi co chce. Zresztą ja osobiście robie to jako reseller.
Już edytuje budżet.
1
komentarz 25 lutego 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Tyle, że sprzęt gejmingowy z zaady jest faktycznie warty wydanych pieniędzy bo podzespoły są bardzo mocne :) A co w takich ubraniach jest faktycznie lepszego od innych?

140 zł? z takim budżetem to idź na oferię, bo wątpię, że kogoś znajdziesz. Rzuć 400-500 to masz wieksze szanse,
komentarz 26 lutego 2017 przez niezalogowany
Dobra nie ma co w sumie widzę tutaj tego ciągnąć, bo temat jest o bot'cie, a nie czy warto kupować drogie ciuchy.
Dla mnie temat jest też prosty z innej strony 40$ z tshirt dla nas, a dla w miarę przeciętnego mieszkańca zachodu. My to przeliczymy i złapiemy się za głowe, a dla kogoś zza granicy to minimalna dopłata za coś fajnego.
A co do sprzętu to mi chodziło bardziej o myszki, klawiatury niż podzespoły samego PC. Myśle, że 700zł za mechaniczną ŚWIECĄCĄ się klawiature razera to też dużo i zwykła przepłata. Mechanicze klawiaturki, za czasów jak sobie grałem, to można było wyrwać za 200zł, ale może coś się zmieniło.
komentarz 22 sierpnia 2017 przez niezalogowany
bump, podbijam i update'uje pytanie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2017 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Ciekawe zlecenie, ale chciałbym ostrzec że zwykły bot raczej nie wystarczy. Nie jesteś jedynym który na takie coś wpadł, wątpię żebyś znalazł tu kogoś kto zrobi odpowiednio szybkiego snipera (bo tak boty do wygrywania aukcji się nazywają). Szczerze, poleciłbym Ci zapytać na 4programmers i zasugerować wyższą stawkę, tak jak kolega powiedział, 400-500 zł wydaje się już rozsądniejsze. Tam prędzej znajdziesz odpowiedniego specjalistę.
komentarz 26 lutego 2017 przez niezalogowany
Nie no to już wolę poszukać zagranicznych ofert, bo wychodzi mi to 250-350zł, jednakże nie jestem pewny czy wszystko będzie działać jak trzeba.

No ale dzięki za rade!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 3,613 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2017 w C i C++ przez Szym22130 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,947 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2016 w JavaScript przez dewe Gaduła (4,300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,129 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez tea Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...