• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie wyszukuje mi myszy tracer battle heroes gunner

0 głosów
123 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez Jakub Pajączkowski Nowicjusz (120 p.)
Witam komputer z zainstalowanym windows`em 10 nie wyszukuje mi myszy tracer battle heroes gunner nie wiem jaka jest tego przyczyna. Wczoraj wszystko działało dobrze dzisiaj nie mogę nią nic zrobić proszę o pomoc.
komentarz 16 marca 2017 przez Jacque Obywatel (1,290 p.)
Port USB mógł zostać uszkodzony i po prostu nie jest odczytywany.Problem może być po stronie komputera lub myszy.Podpinałeś mysz do wszystkich portów USB?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez Jacque Obywatel (1,290 p.)
Spróbuj też od nowa zainstalować sterowniki, jeżeli to możliwe.
0 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez piotr12345 Użytkownik (520 p.)
To proste albo mocno kablem ruszyłeś i port usb się zepsuł lub podopinaj kabelki może kabelek umożliwiający odczytywanie portu usb ci się odczepił bo nie był mocno dopięty. lub spróbuj to co napisał Jacque

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,300 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 176 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez virtoz Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 113 wizyt
pytanie zadane 21 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez MITBUS Nowicjusz (160 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

64,016 zapytań

110,391 odpowiedzi

231,152 komentarzy

47,799 pasjonatów

Przeglądających: 311
Pasjonatów: 14 Gości: 297

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...