• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Współpraca Notepad ++ z Rezultatem zapytań

Object Storage Arubacloud
0 głosów
288 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ragnar Lotbrok Nowicjusz (120 p.)
Cześć Wszystkim,

W dniu wczorajszym po raz pierwszy skorzystałem z "Kurs MySQL odc. 1: Bazy danych. Pierwsze zapytania wyszukujące" po kilku problemach z włączeniem XAMPP zmianą portów etc. udało mi się przerobić cały materiał i wykonać wszystkie zadania.

Dzisiaj spróbowałem swoich sił i stworzyłem pierwszą próbną tabelę o nazwie biblioteka / książki.

Problem polega na tym, że żadne polecenie które wpisuję w notepad ++ nie działa w "rezultacie zapytań"

Zamieniłem dwa pliki w index.php z Quiz na biblioteka i z pytania na ksiazki ale to nic nie dało. Czy mógłby mi ktoś pomóc. Tutorial który przygotował Pan Mirosław Zelent jest świetny. Poszukuję również pracy jako junior tester dlatego chciałbym móc korzystać z takiej wiedzy.

Będę bardzo wdzięczny za szybką pomoc.

Pozdrawiam
komentarz 23 lutego 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
> Problem polega na tym, że żadne polecenie które wpisuję w notepad ++ nie działa w "rezultacie zapytań"

Mógłbyś wrzucić kod na githuba czy gista i nam go pokazać?

Odnośnie Mirosława Zelenta, jest naprawde świetnym nauczycielem, ale niestety dość słabym programistą. Dlatego też niektórzy podchodzą tak, a nie inaczej.

Na początek jest to dobre rozwiązanie, ale poźniej i tak sam musisz szukać gdzieś indziej konkretniejszych źródeł wiedzy.

 

Edit:

Jeszcze powiedź, jakiego systemu operacyjnego używasz.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Powiem w prost.

Weź jak człowiek zainstaluj:

MySQL Workbench

lub

https://www.jetbrains.com/datagrip/ 

Polecam ;)

komentarz 23 lutego 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Poszukuję również pracy jako junior tester dlatego chciałbym móc korzystać z takiej wiedzy.

hehe powodzenia :>

komentarz 23 lutego 2017 przez Ragnar Lotbrok Nowicjusz (120 p.)
Zainstalować któryś z tych programów to pewnie nie problem. Tylko kto mi wytłumaczy te programy ... W tutorialach Pan Zelent korzystał z notepad ++ więc zrobiłem to samo.
komentarz 23 lutego 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
To może napisz mu maila i niech Ci pomoże?

Zdajesz sobie sprawę, że jego kursy to podstawy podstaw?

Ja tylko daje linki do programów których się używa, nie notatników.

Jeśli myślisz, że znajdziesz pracę tylko w oparciu o jego kursy, to Ci zrobię mały spojler:

NIE ZNAJDZIESZ.

Ciesze się, że mogłem pomóc, na yt jest masa materiłów odnośnie używania któregoś z tych programów. Wystarczy ruszyć się i poszukać.
komentarz 23 lutego 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Nie używam żadnego znich -> dostałem prace :D

Oczywiście jako programista PHP, a nie SQL, ale still

Ale by nie było, Bencha używałem z 5 razy w życiu, w tym 1 raz teraz, przy przenoszeniu bazy z serwera a na serwer b. :P

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,683 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2016 w SQL, bazy danych przez Biafra Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 749 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 766 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...