• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca w Warszawie - 12 000 -20 000 PLN - Senior/ Front-end Developer oraz Senior / Java Developer

Object Storage Arubacloud
0 głosów
312 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Wiktor Lenka Nowicjusz (180 p.)
Oferta pracy 12000 - 20000 PLN

 

Cześć!

Szukamy ludzi do nowego projektu (tak tak, żadnego poprawiania starego kodu, tworzycie od nowa:) )

Myślę że dużo możecie się tam nauczyć, Praca w Warszawie. Ja sama nie jestem programistką, więc jeśli coś z zamieszczonego opisu będzie niejasne chętnie poprawię informację zgodnie z Waszymi uwagami.
Pierwsza oferta:

Od Kandydatów oczekujemy:

• minimum 3 letniego doświadczenia w rozwoju aplikacji webowych (głownie Java/JEE,

• praktycznej znajomość metodyk Scrum i XP,

• umiejętność komunikowania swoich pomysłów i rozwiązań do zespołu,

• dobrego zrozumienia zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji oraz
wzorców GoF,

• znajomości popularnych bibliotek i frameworków, tj. Spring(Boot, Security, Cloud),
Hibernate, Microservices, Postgres, Netflix Eureka

• bardzo dobrej znajomości języka SQL,

• praktycznej znajomości narzędzi takich jak GIT, Jira, Jenkins, Docker, Mesos,

• umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,

• współtworzenia środowiska pracy zespołu w oparciu o innowacyjne pomysły, dbałość o
najlepsze praktyki programistyczne.

 

 

oraz druga oferta:

Od Kandydatów oczekujemy:

• minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w projektach opartych o Angular (preferowany
2.0) oraz JavaScript, JQuery, ExtJs, HTML (4,5), CSS (2,3),

• mile widziana praktyczna znajomość metodyk Scrum i XP,

• dbałości o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,

• zdolności analityczne oraz znajomości podstawowych zasad UX

• umiejętność komunikowania swoich pomysłów i rozwiązań do zespołu,

• umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,

• współtworzenia środowiska pracy zespołu w oparciu o innowacyjne pomysły, dbałość o
najlepsze praktyki programistyczne.

Piszcie na wiktorjg@gmail.com jeśli jesteście zainteresowani.

(Nie znalazłam żadnej informacji by nie zamieszczać na tym forum tego typu ofert, dlatego też pozwoliłam sobie na ten post.)

Miłego dnia Wam wszystkim życżę :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 lutego 2017 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)

 minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w projektach opartych o Angular (preferowany
2.0)

Zawsze bawi:) 

komentarz 23 lutego 2017 przez Wiktor Lenka Nowicjusz (180 p.)
*preferowane doświadczenie z Angularem 3 letnie. 2.0 - wiadomo że krótsze

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 187 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 110 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 240 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...