• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy odpuścić sobie programowanie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
584 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2017 w Offtop przez czoperek Obywatel (1,060 p.)
Uczę się programowania już dość długo, jednak ostatnio zauważam, że tak naprawdę stoję w miejscu, nie wiem tak naprawdę czym dokładnie chcę się zajmować, tworzeniem stron czy aplikacji mobilnych. Darmowe kursy po polsku nie są zbyt dobre a na płatne nie mam pieniędzy, angielskiego również nie mam opanowanego na takim stopniu abym mógł skończyć jakiś kurs w tym języku. Zastanawiałem się czy na razie zostawić programowanie i zacząć od nowa w technikum. Proszę o pomoc.

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 lutego 2017 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
wybrane 22 lutego 2017 przez czoperek
 
Najlepsza
On najmłodszych lat trzeba się uczyć. Samemu mi wiele nie wychodzi, ale uważam że powinieneś próbować dalej. Naucz się tworzyć strony. Jak z tym nei będziesz miał problemów to wtedy zacznij uczyć się tworzenia aplikacji mobilnych. Takie moje zdanie.
+7 głosów
odpowiedź 22 lutego 2017 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)

Zastanawiałem się czy na razie zostawić programowanie i zacząć od nowa w technikum. Proszę o pomoc.

Czyli jak ludzie w internecie powiedzą Ci, że masz zostawić to nie będziesz programował a jak powiedzą, że masz kontynuować, to będziesz kontynuował? Bo

 

 Darmowe kursy po polsku nie są zbyt dobre a na płatne nie mam pieniędzy, angielskiego również nie mam opanowanego na takim stopniu abym mógł skończyć jakiś kurs w tym języku. 

brzmi jak wymówka. Jasne, że z angielskim masz dostęp do ogromnej ilości materiałów, ale na podstawowym poziomie nauczysz się dowolnej technologii (może nie bardzo nowej lub mało popularnej) z językiem polskim. Nie wiesz, czy są dobre czy nie:)

7
komentarz 22 lutego 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
Zgadzam się.
A do nauki angielskiego to jest tyyyle stron na necie, że głowa mała. Sama już nie mogę się doczekać, kiedy coś tam skończę by zabrać się np za kolejny serial po angielsku, kolejną książkę czy kolejną serię filmików na yt ;)
Więc nie szukać wymówek tylko brać się do roboty ;)
komentarz 22 lutego 2017 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Jakie seriale po angielsku oglądasz?
1
komentarz 22 lutego 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
zaczęłam od takich łatwiejszych (tak mi się wydaje, że słownictwo łatwe ;p), czyli "Friends", "How I met your mother", ale w planach mam jeszcze "Breaking Bad" i "Dexter".
I pewnie jeszcze sporo innych też obejrzę ;)
+1 głos
odpowiedź 23 lutego 2017 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
jeśli uważasz że dasz rade masz racje jeśli uważasz że nie dasz rady też masz racje

https://www.youtube.com/watch?v=T5Iwlb57xQs
0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2017 przez gula Nowicjusz (230 p.)
Ja bym nie odpuszczał, mam kumpla który uczył sie programowania a bardzo słabo ogarniał angielski. Po prostu w jednej z zakładek miał translator i dawaaj ;p

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 179 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2023 w Offtop przez Iei Obywatel (1,950 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 308 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,040 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...