• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

VPN opera co sądzicie o tym

Object Storage Arubacloud
+1 głos
869 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Sieci komputerowe, internet przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
edycja 20 lutego 2017 przez jaca121212

Przeglądając internet natrafiłem na ten artykuł co wy sądzicie o tym. Niby piszę że jest darmowy.

Może znacie za darmo taki serwer VPN  bez logowania do różnych przeglądarek.

Co sądzicie o tym dodatku do google. Niby jest tam serwer VPN polski  gdzie za granicą można oglądać np. Telewizje  internetową  za free.

 

komentarz 20 lutego 2017 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Operowy vpn jest darmowy i działa, aczkolwiek ograniczeniem może być tutaj ilość dostępnych państw (są chyba 4 obecnie). Link do dodatku nie działa.
komentarz 20 lutego 2017 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
OK  korzystał ktoś z was z tego VPN-a głównie chodziło mi czy za granicą można oglądać TV polską poprzez zmianę lokalizacji. Bo np. ta telewizja co wyżej jest link nie działa za granicą  bo nie  mają prawa na udostępnianie materiału.

 

Link do wtyczki został poprawiony.
komentarz 20 lutego 2017 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Z tego co pamiętam operowy vpn nie ma Polski do wybrania (najłatwiej ściągnąć i zobaczyć). Ja natomiast używałem do oglądnięcia filmiku zablokowanego dla Polski i działało :D
komentarz 20 lutego 2017 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Tylko jak to jest z tym darmowym kontem ma się jakieś ograniczenia?

Z tego co gdzieś to znalazłem to chyba już wprowadzili  dla polski.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 lutego 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
0 głosów
odpowiedź 21 lutego 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Używam w Opera beta i jest ok. Dość szybko to chodzi, nie wiem tylko jak zmienić na inne IP, tak jak w wtyczce Dot VPN.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 259 wizyt
–1 głos
2 odpowiedzi 1,833 wizyt
pytanie zadane 5 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Developer 16 Początkujący (260 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,552 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...