• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c++ builder 6 - błąd

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
232 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w C i C++ przez Patryk8090 Użytkownik (520 p.)
Witam. Dzisiaj zainstalowałem sobie program wymieniony wyżej. Wszystko było fajnie, spoko do czasu gdy nie uruchomiłem swojego pierwszego programu.... znaczy chciałem, ale  nie mogłem ponieważ wyskakuje komunikat o braku "BORLNDMM.DLL". Wiem, że musze go pobrać. I tutaj pytanie do was. Skąd mogę go bezpiecznie pobrać(chodzi mi o zaufaną stronę)? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 lutego 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Witaj.

Ja może troszkę nie na temat, ale odradzam używanie C++ Buildera. Jest to bardzo przestarzałe narzędzie (wersja 6 pochodzi zdaje się z 2002 roku, a w informatyce technologia z tamtych czasów to jak średniowiecze wink).

Jeżeli chcesz tworzyć aplikacje okienkowe, lepiej będzie użyć np. Qt lub wxWidgets.

komentarz 22 lutego 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Rób jak uważasz. Ja sugeruję, żeby się nie poddawać wink

Ale chwilka - "Desktop Qt 5.6.2 MSVC2015 64bit"

Czy Qt pod Windowsa ma w sobie kompilator MSVC? Może spróbuj zainstalować na GCC?

komentarz 22 lutego 2017 przez Patryk8090 Użytkownik (520 p.)
Na czym?
komentarz 22 lutego 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
GCC to pakiet, w którego skład wchodzi między innymi kompilator C++ (g++).

https://www.qt.io/download-open-source/

Spróbuj z tym: download.qt.io/official_releases/qt/5.8/5.8.0/qt-opensource-windows-x86-mingw530-5.8.0.exe
komentarz 22 lutego 2017 przez Patryk8090 Użytkownik (520 p.)
Działa. Dzięki za pomoc ;) :D
komentarz 23 lutego 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Bardzo się cieszę. smiley

Nie ma problemu. wink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 520 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2016 w C i C++ przez xenix33 Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 299 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2016 w C i C++ przez Arek Sob Początkujący (410 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...