• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wolny windows, brak napędu - jak cofnąć skutki po windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
133 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)

Witam serdecznie. 

Jestem całkowicie "goła" laugh jeśli chodzi o systemy. Umiem same podstawy a mam dość już problemów z moim laptopem :/ Więc wierzę w to, że mi krok po kroku pomożecie :)

Mam Windowsa 8.1 

Kiedyś była wielka akcja - zainstaluj za darmo Windows 10. Zrobiłam, byłam ciekawa.. no i porażka. Od razu powrót do 8.1 

I zaczęły się problemy...

Czasami mój komputer "nie widzi" napędu DVD a czasami jest ok. 

Próbowałam akcje ze sterownikami ale zupełnie się na tym nie znam, robiłam po kolei co kazali z yt. I boje się że przesadziłam. Że za dużo sterowników zainstalowałam. Napęd pojawił się na chwilę a potem znów to samo. Więc zainstalowałam ponownie ale sie nie powiodło.. 

Komputer działa dość słabo. Czasami okno logowania nie wbija sie płynnie. Dziś próbowałam odpalić program - nie udało się nawet jako administrator... 

Zastanawiam się jak mogę go przeczyścić, odrestaurować. Zastanawiałam się nad "reanimacją" smiley windowsa.. Chyba jest coś takiego żeby nie potracić swoich plików. Jeśli nie to Windows od nowa ale nie mam do niego płytki.. A może znacie jakiś inny sposób by gruntownie posprzątać laptopa z tych śmieci i żeby sterowniki się zgadzały? Żeby nie było ich za dużo alni za mało?

Proszę o pomoc!! Tylko błagam krok po kroku cheeky

Z góry dziekuje serdecznie!!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 lutego 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Jeśli nie masz płytki, to do serwisu najprościej iść potem wystarczy że wpiszesz kod aktywacji i gotowe a pliki przegrasz sobie w domu wcześniej. Jeśli nie to to możesz odinstalować każdy sterownik po kolei i instalować od nowa lecz to żmudna praca. Najbardziej polecałbym format kompa. Może ci wolno chodzić ponieważ masz za dużo sterowników i się nawzajem gryzą. Format zajmuje ok. 40min.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,776 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez student33 Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,360 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 121 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2017 w Offtop przez Ania.Kossakowski2 Nowicjusz (130 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,562 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...