• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowa karta/ramy i działa gorzej.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez Artsezon Nowicjusz (160 p.)
Witam mam pewien problem a mianowicie jestem osobą która lubi pograć sobie w różne gry typu cs:go/the forest itp.

Mój problem zaczął się od czasu gdy zakupiłem kartę od kolegi a dokładnie 3 dni po zakupie. Wmontowałem kartę graficzną Radeon 6700 hd asus edition 1gb i dodatkowe 4 gb ram ddr2. Problem polega na tym że gdy gram to po chwili max 3 minutach wywala mi grę albo mam czarny ekran i nic nie mogę zrobić tylko reset komputera. Kolega do mnie przyszedł zrobił mi formata zainstalował all sterowniki pobrałem cs:go i nic nadal. Jedynie kiedy mi działa to normalnie to gdy gram w cs 1.6 albo na przeglądarce. Dzisiaj na przykład zainstalowałem The Forest i to samo 2 minuty gry i wywala mi grę albo minimalizuje i nie mogę nic zrobić. Jeśli wie ktoś jak mogę to naprawić to z góry dziękuje.

 

DOKŁADNE SPECYFIKACJE KOMPUTERA:

KARTA GRAFICZNA:  radeon 6700 hd asus edition 1gb albo  

Asus eah6770

Procesor: Intel core 2 duo e7500 2.93

RAM: 8gb ddr2

Zasilacz chyba 450

Płyta gówna: Gigabyte GA-EP43T-UD3L

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Sprawdź zasilacz co to za marka i jego moc,  temperatury GPU
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017 przez Artsezon Nowicjusz (160 p.)
temperatura GPU to 45 stopni przy używaniu przeglądarki z yt

Zasilacz to GPS-450AA101 A a max power to 450W
komentarz 18 lutego 2017 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Jeśli ma 45 stopni na samej przeglądarce to troszkę dużo, zmień paste na grafice
komentarz 18 lutego 2017 przez Artsezon Nowicjusz (160 p.)
A jak się to robi i gdzie taką pastę mogę kupić. A po za tym to tylko tyle?
komentarz 18 lutego 2017 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)

Internet boli ??

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=wymiana+pasty+termoprzewodz%C4%85cej+w+karcie+graficznej&tbm=vid

Paste dostaniesz w sklepie komputerowym.

Czy tylko tyle?

Ciężko powiedzieć na pierwszy rzut oka, według mnie te temperatury są troszkę nie halo na dzień dobry. Jeśli to nic nie zmieni to zasilacz ma jakiś problem

komentarz 18 lutego 2017 przez Artsezon Nowicjusz (160 p.)
A i zapomniałem wspomnieć... też z cs:go miałem problemy bo użycie procesora miałem 100% a karty graficznej od 0-30% max
komentarz 18 lutego 2017 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Jakie miałeś problemy z tym csem jeju  mam z ciebie informacje wyciągać ?
komentarz 26 lutego 2017 przez niezalogowany
CPU blokuje Ci karte, bo masz maksymalne zużycie procka i GPU nie będzie chodzić powyżej tych 30%. Proponuje ogólnie wymianę PC, bo to sprzęt out of date :D
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017 przez Kaleron Bywalec (2,840 p.)
A kolega nie miał problemów z tą kartą? Bo mnie się zdaje, że karta powoli wybiera się do Krainy Wiecznych Pikseli...Jeśli to problem z GPU, naprawa nie będzie opłacalna.
komentarz 19 lutego 2017 przez Artsezon Nowicjusz (160 p.)
Właśnie o to chodzi że kolega nie miał z nią problemów...
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2017 przez qrek1 Początkujący (380 p.)
Sprawdź kartę na własne oczy na innym komputerze. Może popsuła się "wmiędzyczasie".
komentarz 27 lutego 2017 przez Artsezon Nowicjusz (160 p.)
Wpadłem na pomysł że po prostu procesor i karta kolidują ze sobą i procesor z kartą odwalają... procesor przy cs a karta wywala przy innych

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 390 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2016 w Sprzęt komputerowy przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 141 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 368 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...