• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Skąd można pobrać legalnie instalke Windows Vista?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
20,669 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2015 w Systemy operacyjne, programy przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
Bo mam naklejke z kluczem ze starego laptopa tylko nie mam instalki!

Prosze o podanie legalnych źródel!

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez ArturB Mądrala (6,060 p.)
a nie dostałeś płyty z tym lapkiem lub na nim nie masz partycji recovery ? jak zgubiłeś płytę dołączoną do lapka lub usunąłeś partycję recovery to możesz pobrać z dowolnego źródła i przy instalacji podać ten klucz. Jak lapek był kupowany w Polsce to raczej wersja windowsa jest OEM i to oznacza że jest legalny tylko na tym lapku, ale można to jakoś obejść, ale nie bardzo się tym interesowałem dlatego nie powiem ci jak, ale możesz poszukać informacji jak przenieść licencję OEM na inny komputer.
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)

Tutaj.

Jeśli masz oryginalny klucz, to nie ma znaczenia skąd pobierzesz, o ile to nieruszana wersja.

Ps. Chyba wolałbym sklepać swój system niż używać visty.

komentarz 24 maja 2015 przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
Ale ja mam klucz do wersji Home Premium a na tej stronie jest Ultimate.
komentarz 24 maja 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Jestem na telefonie więc na pewno łatwiej będzie znaleźć w googlach tobie. Jeśli nie ma home premium, to pewnie jest na piratebay. Skąd byś nie ściągał, to microsoft i tak tego nie supportuje.
komentarz 24 maja 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Oczywiście jeżeli jest to czysta wersja a nie jakieś padło przerabiane.
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015 przez BlackFacePL Nowicjusz (140 p.)

Polecam serdecznie tą stronke :) http://www.writeurl.com/publish/9pqb1bhqzzll2fmw6m3g 

komentarz 24 maja 2015 przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
Mi antywirus pisze że ta strona i pliki są niebezpieczne
komentarz 24 maja 2015 przez BlackFacePL Nowicjusz (140 p.)
Prawdopodobnie dlatego że stoi na http://www.writeurl.com/ ale wszystkie obrazy sa na dysku Google, i zaznaczam że ta stronka jest nie moja.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 860 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,328 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 411 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...