• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Chciałbym ograniczyć animację tekstu tylko do diva center

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
118 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2017 w HTML i CSS przez Activeek Początkujący (320 p.)
zamknięte 17 lutego 2017 przez Activeek

Witam, szukałem rozwiązania na forach szczególnie angielskich ale nie mogę znaleźć niczego co by mi pomogło, jestem bardzo początkujący więc proszę o wyrozumiałość. Problem wygląda tak, że wziąłem sobie do projektu szkolnego animację tekstu Laser Text https://codepen.io/bennettfeely/pen/oBOQxx

Nie potrafię tak wrzucić tej animacji do css, żeby obejmowała jedynie środek strony bez divów prawego oraz lewego, kiedy wrzucam ją na koniec całego tekstu te lasery oczywiście trzaskają po prawej i po lewej stronie, kiedy wrzucam do pojemnika .center to nie działa wcale lub ewentualnie nic się nie zmienia i dalej lasery wychodzą poza środek.

 

 

 

 

komentarz zamknięcia: użytkownik hoktaur udzielił odpowiedzi

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 lutego 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
wybrane 17 lutego 2017 przez Activeek
 
Najlepsza

w przykładzie co podałeś zamień na to:

<div style="margin: auto; width: 600px; border: 1px solid red; overflow: hidden; text-align: center"><h1><span>L</span><span>a</span><span>s</span><span>e</span><span>r</span><span>&nbsp;</span><span>T</span><span>e</span><span>x</span><span>t</span></span></h1></div>

 

komentarz 17 lutego 2017 przez Activeek Początkujący (320 p.)
Zamieniłem na width: 950px; border: 0px i działa świetnie, wielkie dzięki
0 głosów
odpowiedź 17 lutego 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Po prostu ogranicz szerokość diva w którym to się znajduje.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 218 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2016 w HTML i CSS przez Jakub Wróbel Użytkownik (920 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 332 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 997 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2018 w HTML i CSS przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...