• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor do laptopa

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
386 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez Lahimowicz Początkujący (300 p.)
Cześć! Aby usprawnić trochę naukę programowania na moim laptopie stwierdziłem że fajnie było by dokupić monitor. Tutaj nasuwa się pytanie jaki monitor wybrać? Szukam tak do 500zł. Myślę że za tyle można kupić jakiś przyzwoity monitor fullhd +21,5cala.

Ja znalazłem taki. W porównaniu do innych monitorów o takiej samej specyfikacji jest on najtańszy a w niczym nie odstaje.

AOC i2276Vwm

https://www.morele.net/monitor-aoc-i2276vwm-662990/

A co wy o nim myslicie? I co wy byście polecili?
2
komentarz 17 lutego 2017 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
Przyjacielu.

Kupowanie monitora jest czymś w stylu szczoteczka do zębów.Jak dla mnie.

Zwróć uwagę na rozdzielczość monitora oraz rozdzielczość laptopa(karty graficznej)

Kompatybilność między urządzeniami.

Co do programowania.

Dawno temu...dawno..dawno temu..programiści pracowali z dziurkaczami,potem na monitorach kineskopowych...dzięki ich pracy doszło do tego że ludzie zadają pytania.Jaki monitor teraz wybrać.

Zabierz się do roboty(programowania)

Widziałem monitory używane za 80zł sprawne.Po co przepłacać?

Zrozumiałym jest, że ludziom parającym się grafiką,filmami,jest potrzebny supermonitor,rozdzielczość,odwzorowanie kolorystyki itp. (czyli bardzo drogie)

Takie moje,subiektywne trelemorele w temacie.

Jeśli masz kasę,kupuj ten monitor.Zwróć uwagę,zapytaj o gwarancję.A właściwie jak długo będziesz czekał w razie uszkodzenia.Czego nie życzę nikomu(uszkodzeń)
komentarz 18 lutego 2017 przez niezalogowany
...można też sobie zrobić półcalowy CRT, po co nam coś lepszego? Po co przepłacać?

To, że monitor nie doda skilla jest oczywiste. Może za to uczynić pracę/naukę przyjemniejszą i mniej męczącą. O pracy na dwóch lub więcej ekranach nie wspominając.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Najlepiej udać się do sklepu i sam zobaczysz, czy dostrzegasz różnicę w droższych i tańszych monitorach i czy ta różnica jest warta różnicy cenowej.

Ale tak jak napisał @marko, do programowania wystarczy nawet starszy używany tani monitor.
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Jeżeli często się przemieszczasz z laptopem to fajnym rozwiązaniem może być monitor przenośny tylko, ze jest mniejszy.

Jeżeli pracujesz w domu a monitor ci potrzebny tylko do usprawnienia pracy z kodem to nie ma sensu grzebać w monitorach, bierz co ci się podoba. Jeśli chcesz zapłacić więcej niż trzeba - twoja sprawa.

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 173 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 255 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2016 w Sprzęt komputerowy przez Alex5 Początkujący (420 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2015 w Offtop przez lukaszgo3 Początkujący (440 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...