• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

preniesienie strony na wordpressie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
146 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2017 w Hostingi, domeny, usługi przez sapero Gaduła (4,100 p.)
Witam, wykupiłem hosting i 3domeny na homie, jednak po roku dostałem fakture na kolosalną stawkę..

Znacie jakąś stronę gdzie mogę wykupić tani hosting?

Chciałbym też przenieść moją strone na wordpressie na ten hosting tylko nie wiem jak?:)

Czy jeżeli wykupuję domene na homie i tam nie przedłuże jej to czy mogę odrazu wykupić ten sam adres strony na np na nazwie?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Polecam JCHost jeśli chodzi o hosting.

Jeśli nie korzystasz w tej stronie z jakichś specjalnych wtyczek, to wystarczy zainstalować plugin do backupu i przerzucić wszystkie dane na świeżą instalację (odbywa się to przez plik xml). Jeśli koniecznie chcesz wszystko przerzucić, to musisz skopiować bazę danych, w bazie zmienić adres strony internetowej i w plikach konfiguracyjnych wordpressa musisz zmienić dane do bazy danych. To wszystko zakładając, że korzystasz z mysql, jeśli np. sqlite, to musisz zmienić adres strony w pliku bazy. Moim zdaniem lepiej zainstalować od nowa i tylko przerzucić same dane, a stronę skonfigurować od nowa, jeśli nie zajmuje to zbyt wiele czasu.

Domenę możesz przenieść: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/transfer-domeny-z-home-pl-do-innego-operatora/
0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2017 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
1. wystarczy poszukac i spradzić 5-10 hostingó i ceny (ja radzę tak do 100zł max brutto) - wiecej ci chyba nei bedzie trzeba.

2. backup i przeniesienie najlepiej z wtyczką duplicator http://mojeprogramy.com/duplicator

3. możesz z domena tak zrobić, ale może jakis automat przechwycić twoje nazwy domen i bedziesz mial problem. Najlepiej pobrac kod aut info dla domen i je przenieść do innego usługodwacy (polecam też innych tanszych niz home czy az) http://mojeprogramy.com/domeny-mega-rozpoznanie

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 126 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 209 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez Majki Obywatel (1,410 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...