• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kompilowanie SCSS w Brackets

0 głosów
375 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Nicolaus Dyskutant (9,760 p.)
Cześć! Jak skompilować SCSS w programie Brackets? Wiem że trzeba dodać rozszerzenie Brackets Sass/SCSS czy coś takiego i w .brackets.json wpisać jakąś ścieżkę. Czy mógłby mi ktoś napisać co i gdzie mam wpisać, na zasadzie: Tu wpisujesz treść linka(nie chciałbym dostać odpowiedzi w stylu: przeczytaj na github'ie, już próbowałem)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 lutego 2017 przez Kamil Naja Pasjonat (24,020 p.)
Instalujesz Compass i komenda compass watch
komentarz 1 marca 2017 przez chesterxp Nowicjusz (100 p.)
Mam bracketsa. Zainstalowałem w nim kompilator scss. Wszystko działa lecz dodatkowo w pliku css pojawiają się komentarze typu:

/* line 1, C:/Users/Lukasz/Desktop/szkolenie/wykorzystanie opcji flex/style.scss */
body {
  ....

/* line 7, C:/Users/Lukasz/Desktop/szkolenie/wykorzystanie opcji flex/style.scss */
h1 {
  ...

}
  /* line 14, C:/Users/Lukasz/Desktop/szkolenie/wykorzystanie opcji flex/style.scss */
  h1 span {
   ...

}

Wiecie jak wyłączyć te komentarze w Brackets. W przypadku kompilatora less tak już nie ma.
komentarz 1 marca 2017 przez Kamil Naja Pasjonat (24,020 p.)
Gdybyś zainstalował compassa, mógłbyś zmienić to w pliku konfiguracyjnym ,rb
komentarz 7 marca 2017 przez chesterxp Nowicjusz (100 p.)
Sorry że dopiero teraz odpisuje:) Co to jest compass? Oddzielna aplikacja czy plugin do Brackets? W Brackets szukałem rozszerzenia ale tego nie ma. A za bardzo nie chciałem dodatkowej aplikacji bo korzystałem z Koala lecz przeczytałem że właśnie Brackets to wszytko ogarnia.
komentarz 7 marca 2017 przez Kamil Naja Pasjonat (24,020 p.)
Compass to gem do frameworka ROR (podobnie, jak Sass), który umożliwia wiele fajnych rzeczy z Sassem. Działa z konsoli.
komentarz 17 marca 2017 przez Monia007 Nowicjusz (100 p.)
Witam, mam podobny problem w Brackets po skompilowaniu pliku scss, w css pojawiają się dane ale z komentarzem jw. W jaki sposób to zmienić? Próbowałam zmodyfikować plik z ustawieniami ale nic nie pomaga. Proszę o pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez Zaqu93 Bywalec (2,530 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 254 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2018 w HTML i CSS przez name() Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 527 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Bakr Mądrala (6,740 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

66,320 zapytań

113,057 odpowiedzi

239,193 komentarzy

46,585 pasjonatów

Przeglądających: 154
Pasjonatów: 2 Gości: 152

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...