• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Contact Form 7 - załączniki warunkowe

0 głosów
51 wizyt
pytanie zadane 17 lutego w PHP, Symfony, Zend przez użytkownika Ithrasil Obywatel (1,780 punkty)
Witam drodzy forumowicze,

W swoim projekcie wordpressowym chciałbym zawrzeć możliwość warunkowego dodawania załączników(w formie pdf) do maila w pluginie "contact form 7". Działałoby to w oparciu o checkboxy - każdy checkbox odpowiada za inny pdf. Dzięki zastosowaniu checkboxów ma być możliwość stworzenia różnych kombinacji wybranych załączników. W internecie jak narazie znalazłem tylko jeden post, który poruszył ten wątek, niestety nie doczekał się żadnej odpowiedzi :/. Czy jest w ogóle możliwe stworzenie takiej mechaniki? Jestem otwarty na wasze propozycje i pomysły.

Pozdrawiam!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 lutego przez użytkownika Jan Cichocki Gaduła (3,800 punkty)
Na pewno sie da, tylko trzeba manuala poczytać i popróbować https://contactform7.com/docs/

Jak nie czysty kod to + CSS (hover itp. triki)
komentarz 20 lutego przez użytkownika Ithrasil Obywatel (1,780 punkty)
Dziękuję za odpowiedź. Jak narazie nie znalazłem rozwiązania mojego problemu w manualu, dlatego piszę tutaj o pomoc. Niestety nie rozumiem w jaki sposób CSS może być przydatny w moim problemie.
komentarz 21 lutego przez użytkownika Jan Cichocki Gaduła (3,800 punkty)
ja bym ukrył pole a przy checboxie wcześniejszym jakimś to odkrywa je i jest do uzupełnienia

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 45 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia w Offtop przez użytkownika Memories Obywatel (1,320 punkty)
0 głosów
3 odpowiedzi 88 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 64 wizyt
pytanie zadane 15 marca w PHP, Symfony, Zend przez użytkownika Zozol Nowicjusz (120 punkty)
...