• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Contact Form 7 - załączniki warunkowe

0 głosów
68 wizyt
pytanie zadane 17 lutego w PHP, Symfony, Zend przez Ithrasil Obywatel (1,820 p.)
Witam drodzy forumowicze,

W swoim projekcie wordpressowym chciałbym zawrzeć możliwość warunkowego dodawania załączników(w formie pdf) do maila w pluginie "contact form 7". Działałoby to w oparciu o checkboxy - każdy checkbox odpowiada za inny pdf. Dzięki zastosowaniu checkboxów ma być możliwość stworzenia różnych kombinacji wybranych załączników. W internecie jak narazie znalazłem tylko jeden post, który poruszył ten wątek, niestety nie doczekał się żadnej odpowiedzi :/. Czy jest w ogóle możliwe stworzenie takiej mechaniki? Jestem otwarty na wasze propozycje i pomysły.

Pozdrawiam!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 lutego przez Jan Cichocki Gaduła (4,480 p.)
Na pewno sie da, tylko trzeba manuala poczytać i popróbować https://contactform7.com/docs/

Jak nie czysty kod to + CSS (hover itp. triki)
komentarz 20 lutego przez Ithrasil Obywatel (1,820 p.)
Dziękuję za odpowiedź. Jak narazie nie znalazłem rozwiązania mojego problemu w manualu, dlatego piszę tutaj o pomoc. Niestety nie rozumiem w jaki sposób CSS może być przydatny w moim problemie.
komentarz 21 lutego przez Jan Cichocki Gaduła (4,480 p.)
ja bym ukrył pole a przy checboxie wcześniejszym jakimś to odkrywa je i jest do uzupełnienia

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 66 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 54 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 49 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia w Offtop przez Memories Obywatel (1,380 p.)

36,338 zapytań

73,077 odpowiedzi

140,926 komentarzy

16,921 pasjonatów

Przeglądających: 148
Pasjonatów: 14 Gości: 134

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...