• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pierwsza strona

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
321 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2015 w Nasze projekty przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)

Witam. Stworzyłem szkielet strony, która chciałbym, aby w przyszłości posłużyła za osobistego bloga, wykorzystałem bootstrap, co Waszym zdaniem należy zmienić, aby strona była bardziej przejrzysta, oceniajcie ją jako użytkownicy, którzy przypadkowo na nią trafili. Pozdrawiam i lecę w balet, miłego weekenduwink

http://healtypunch.hol.es

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 23 maja 2015 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
10% czegoś poświęcasz hiszpańskiemu, a 85% zdrowemu odżywaniu… czyli non stop coś przegryzasz, a w przerwach między kęsami mówisz po hiszpańsku? ;)

Sorry, ale zawsze jak widzę tego typu paski postępu, to włącza mi się przyciężki sarkazm… a wszystko przez to: http://theworstportfolioever.com/

W gruncie rzeczy kategorie bloga dałbym pierwsze, a wszelkie informacje o Tobie poniżej. Na blogu mimo wszystko bardziej interesująca jest treść, a dopiero potem autor ;)
komentarz 25 maja 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Hehe te paski postępu jako umiejętności według mnie to idiotyzm, bo nie można miarodajnie policzyć umiejętności. Worst portfolio bardzo fajne, trochę się uśmiałem. ;D
+1 głos
odpowiedź 23 maja 2015 przez MisterCodePL Nowicjusz (220 p.)
Coś za dużo tych procent w "Aktualne zaangażowanie" ;)

I w stopce za mało widoczne są te ikonki fb, googla i instagrama.
0 głosów
odpowiedź 23 maja 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Osobiście strona bardzo mi się podoba, ale nie widać za bardzo tego tekstu, który znajduje się na pierwszym zdjęciu jest mało widoczny. smiley

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)
http://healtypunch.zz.mu trochę pozmieniałem, dodałem strone z kontaktem itp. Mam jeszcze pytanie: Po html/css czym warto się teraz zainteresować, jeśli chodzi o budowę stron, czy js lub php/mysql albo coś innego?
0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Doklej div'a nagłówkowego ( .pierwszy-obraz ) do menu, bo jest mała przerwa między nimi
komentarz 25 maja 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)

Nie wiem jak tego nie zauważyłemblush margin-bottom:0; i po sprawie, dzięki za czujne okoyes

Podobne pytania

+2 głosów
11 odpowiedzi 892 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2015 w HTML i CSS przez tirex Gaduła (4,430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,633 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2017 w Nasze projekty przez Danrox Bywalec (2,370 p.)
+3 głosów
4 odpowiedzi 428 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2017 w Nasze projekty przez Mateusz Cygal Początkujący (380 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...