• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mogę dostać pytanie o pendrive bootowalnym na E.12?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
348 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2017 w Egzaminy zawodowe przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
Czy na egzaminie teoretycznym mogę dostać pytanie o któryś z etapów tworzenia bootowalnego pendrivea lub czy mógłbym dostać zadanie żeby taki pendrive wykonać na egzaminie praktycznym?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Mało prawdopodobne. Nie ma się co stresować, jeśli w zadaniu dadzą ci, żeby zrobić coś przy użyciu takiego pendrive'a, to prawdopodobnie pendrive będzie już z obrazem i wystarczy go włożyć. Rzadko na egzaminach dają zadania, przy których trzeba długo czekać. Nie ma się co stresować E12 jest łatwy. Poczytaj na forach co było w zeszłych latach.
komentarz 15 lutego 2017 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
Do tej pory takie pytanie jeszcze się nie pojawiło na egzaminie i stąd moje pytanie
komentarz 15 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Wątpię. A czemu tak się tym przejmujesz?
komentarz 15 lutego 2017 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
W szkole jesteśmy podzieleni na 2 grupy i ta druga grupa na jednym z przedmiotów robi bardzo często tego typu pendrivey. Tymczasem w naszej grupie tego w ogóle nie było i raz taki zrobiłem w domu, bo wygodniej przecież wypalić płytę
komentarz 15 lutego 2017 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
Ponadto używają przeróżnych programów do ich tworzenia i tu pojawia się problem. Nie chcę żeby narzucono mi jakiś konkretny, którego mógłbym nie znać
komentarz 15 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Nie masz się czego obawiać, nie dają tego typu zadań.
0 głosów
odpowiedź 16 lutego 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Bootowalny pendrive nic prostszego. Wkładasz, włączasz program i wybierasz którą partycje(w tym przypadku pendrive) zbootować, zaznaczasz ile ma być wolnej przestrzeni(bez znaczenia zawsze zakładasz połowe) i gotowe. Przeważnie żeby zadziałał wystarczy włożyć go do portu USB i zrestartować kompa w przeciwnym wypadku jak się bios włącza klikasz F8 lub F5.. i tak dalej któryś z nich daje możliwość jednokrotnego wyboru partycji do bootowania i wybierasz pena. Albo ustawiasz bootowanie w BIOSIE.
–1 głos
odpowiedź 16 lutego 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Jest takie prawdopodobieństwo. Na części praktycznej również. U nas na komputerach były zainstalowane Linux Live USB Creator. Nigdy nie wiadomo co szanownemu CKE strzeli do...

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 690 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w Egzaminy zawodowe przez Czołowy Jarosław Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 578 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2018 w Egzaminy zawodowe przez buła Nowicjusz (160 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 959 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2017 w Egzaminy zawodowe przez Azezee Początkujący (260 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...