• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wysyłanie danych z pluginu metodą POST

Object Storage Arubacloud
0 głosów
137 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2017 w C i C++ przez Siweczek Nowicjusz (180 p.)
edycja 18 lutego 2017 przez Siweczek

Witam

Otóż moje pytanie się składa czy jest możliwość połączenia pluginu tak, aby wysyłało dane na serwer. Próbowałem szukać, ale niezbyt mi to szło. Tutaj głównie chodzi, aby móc wysłać danych HTTP metodą POST. Jestem pewny, że jest to możliwe do zrobienia, ale pewności nie mam. Link do pluginu: ttps://github.com/nlhans/ets2-sdk-plugin

Pozdrawiam!

komentarz 18 lutego 2017 przez niezalogowany
Ale jakiego pluginu? Chodzi ci o bibliotekę?
komentarz 18 lutego 2017 przez Siweczek Nowicjusz (180 p.)
Chodzi mi o ten plugin: https://github.com/nlhans/ets2-sdk-plugin Chcę zrobić tak, aby pobierało z Niego poszczególne dane i wysyłało na stronę www
komentarz 19 lutego 2017 przez niezalogowany

Dla C/C++ będzie ciekawie, bo:

Other

For other languages you need to create/find a library that can open and read MemoryMapped files. The data storage format is binary and can be found in "ets2-telemetry/inc/ets2-telemetry-common.hpp". The shared memory map name is "Local\SimTelemetryETS2".

Bo musisz czytać pamięć innego procesu, ale przy założeniu że już masz wszystkie interesujące cię informacje i chcesz je tylko wysłać na serwer to możesz użyć np curl http://www.curlpp.org/

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,352 wizyt
pytanie zadane 16 października 2015 w Java przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2016 w PHP przez Kuba Skoneczny Obywatel (1,780 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 962 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2020 w JavaScript przez Piotr Młynarczyk Początkujący (380 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...