• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

CodeBlocks Error

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
315 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2017 w C i C++ przez Jakub Chomicz Początkujący (380 p.)

Pomóżcie Błagam sad Kodowałem sobie az pewnego dnia wstałem robie nowy projekt kompiluje i odpalam a tam nie ma Hello World myśle odpale przez plik odpaliłem i pisze : System Windwows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia , ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do elementu.

Próbowałem juz wszystkiego nawet odinstalowywałem  i od nowa instalowałem całego Code Blocks-a i nic !

Cały czas to samo ! 

A i jeszcze cos na AVG Antywirus wykrywa mi to jako koń trojański co mam robic :( ???

Urządzenie : Windows 10

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 lutego 2017 przez Szykem2 Nałogowiec (29,510 p.)
Jeśli AVG uzna coś za zagrożenie blokuje dostęp do pliku, aby nie było możliwości uszkodzić system.

Wystarczy jak dodasz katalog do wyjątków w ustawieniach AVG (Opcje->Ustawienia Zaawansowane->Wyjątki->Dodaj Wyjątek) jako typ wybierasz folder i wskazujesz gdzie są źródła. Jeżeli problem pozostanie to usuń plik i skompiluj jeszcze raz.
komentarz 15 lutego 2017 przez Jakub Chomicz Początkujący (380 p.)

Dzięki Pomogłeś wink

0 głosów
odpowiedź 15 lutego 2017 przez Pac Plus Mądrala (5,560 p.)

Więc zmień prawa dostępu do pliku. Jakieś informacje z debugera? Co oznacza: "nie ma Hello World"?

A i jeszcze cos na AVG Antywirus wykrywa mi to jako koń trojański ..

Co? Plik? Code::Blocks-a? Próbowałeś kompilować inne pliki? (Windows 10 to system)

komentarz 15 lutego 2017 przez Jakub Chomicz Początkujący (380 p.)
Tak nie działają

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,742 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2017 w C i C++ przez GodOfDeath2242 Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,139 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2015 w C i C++ przez Mako Użytkownik (650 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...