• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona stworzona w Drupalu po przeniesieniu na nowy hosting nie wyświetla grafik i stylów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2017 w Hostingi, domeny, usługi przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Witam!

Po przenosinach strony stworzonej w Drupalu na nowy hosting (skopiowałem wszystko z public_html przeniosłem do głównego katalogu na nowej stronie oraz skopiowałem bazę danych i podpiąłem ją na nowym hostingu) nie wyświetla grafik i nie czyta stylów. Tutaj link do strony: http://emeraldgarden.pl

Czy wie ktoś czym to jest spowodowane?

Widziałem kilka postów na różnych forach na ten temat ale na żadnym nie ma konkretnej odpowiedzi.

Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam!

 

*Nie wiem czy ustawiłem dobrą kategrię

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Przypuszczam, że problem jest spowodowany dostępem. W katalogu gdzie masz tego Drupala zainstalowanego daj uprawnienie 777. Zakładam, że wiesz jak to się robi, jeśli nie to napisz ;)
komentarz 11 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Zrobiłem jak napisałeś ale efektów brak.
komentarz 11 lutego 2017 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Hmmm dla mnie jest to problem z CMS-em. Tym bardziej, że jak widać w źródle strony generowany jest tylko kontent strony (jak przypuszczam). Włącz sobie pokazywanie błędów i zobacz czy coś jest zwracane. To powinno być pomocne LINK smiley

komentarz 12 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Zrobiłem jak napisałeś i nic nowego nie wyskoczyło... Zrobiłem coś źle ?
komentarz 12 lutego 2017 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Żadnego błędu? Zrób jakiś przykładowy błąd i zobacz czy coś zwróci.
komentarz 13 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Nie wiem czy o taki błąd chodziło ale wrzuciłem instrukcje echo i dałem nie istniejącą zmienną i wyrzuciło normalnie błąd
komentarz 13 lutego 2017 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Tak, o to chodziło. Jeśli wyrzuciło ci błąd to znaczy, że pokazywanie błędów masz włączone. Hmmm w takim razie żadnego błędu w samym Drupal'u nie ma. Na chwilę obecną nic nowego nie przychodzi mi do głowy. Jak coś wymyślę to napiszę ;)
komentarz 13 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Wiesz sprawa była by prosta gdybym choć trochę kumał drupala jego działanie etc a ja jestem zielony... I chyba nie do końca wykonałem dobrze to co mi napisałeś bo nie wiem gdzie znaleźć error.log
komentarz 13 lutego 2017 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Na hostingu pewnie nie będziesz miał dostępu do logów.
komentarz 13 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
O ok mam taki mam ostatni wpis: [Mon Feb 13 17:03:32.779954 2017] [proxy_fcgi:error] [pid 27:tid 140356310005504] [client 157.55.39.98:13362] AH01071: Got error 'Passing INI directive through FastCGI: unable to set 'magic_quotes_gpc'\nPassing INI directive through FastCGI: unable to set 'magic_quotes_sybase'\nPassing INI directive through FastCGI: unable to set 'register_globals'\n'
komentarz 13 lutego 2017 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
Nie bardzo znam tego CMS-a , ale z doświadczenia z Wordpress wiem że trzeba było zmieniać linki
Być może u ciebie jest to samo
komentarz 13 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Zmieniać linki w sensie, linki do grafik i stylów czy linki w .htacess?
komentarz 14 lutego 2017 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
w wordpress była do tego specjalna wtyczka , zmieniała hurtowo wszystkie nie linki
Ale tak linki do grafik

Ale być może twój problem polega na innej strukturze katalogów na hostingu

Jeżeli masz jeszcze dostęp do starego hostingu , poszukaj wtyczki do robienia kopi

na nowym zainstaluj czysty CMS i przywróć kopie

Wordpress robił kopie w pliku XML w którym było wszystko ( łącznie z zawartością bazy danych )
komentarz 14 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
A idzie to zmienić ręcznie? Ile z tym zejdzie i jakie nazwy mają pliki w których będę musiał to zmienić?
komentarz 14 lutego 2017 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
Ja w tym nie pomogę bo nie znam Drupla
komentarz 14 lutego 2017 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
OK i tak dzięki za radę mam nadzieję że będzie działać

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 550 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 198 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2016 w HTML i CSS przez artix132 Użytkownik (870 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 797 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez wildcrasher Nowicjusz (220 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...