• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor wyświetla podwójne klatki(Nie wiem jak to dokładnie nazwać)

0 głosów
278 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)

Witam tak jak w temacie monitor wyświetla mi "podwójne klatki"(Nie wiem jak to nazwać) coś w stylu opcji resampling w Sony Vegas. Da to się jakoś wyłączyć? W ustawieniach nic nie znalazłem a to jest naprawdę denerwujące ;/

Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=u0aQNu_zSgg

(Włączcie szybkość odtwarzania na 0.25 wtedy dobrze widać)

Tutaj macie zdjęcie tego:

Po prostu chcę żeby tek klatki nie były łączone w jedną, żeby nie było tych "pół widzialnych kontur".

Z góry dziękuję za pomoc!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)

W VLC jest taka opcja usuwanie przeplotu może pomoże ...

komentarz 11 lutego 2017 przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)
Niestety nie pomogło ;/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 413 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 526 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 596 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...