Witam tak jak w temacie monitor wyświetla mi "podwójne klatki"(Nie wiem jak to nazwać) coś w stylu opcji resampling w Sony Vegas. Da to się jakoś wyłączyć? W ustawieniach nic nie znalazłem a to jest naprawdę denerwujące ;/
Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=u0aQNu_zSgg
(Włączcie szybkość odtwarzania na 0.25 wtedy dobrze widać)
Tutaj macie zdjęcie tego:

Po prostu chcę żeby tek klatki nie były łączone w jedną, żeby nie było tych "pół widzialnych kontur".
Z góry dziękuję za pomoc!