• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stacja dokująca pod USB???; Wybór laptopa [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
265 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2017 w Urządzenia mobilne przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
Witam,

mam dwa pytania:

1. Szukam laptopa do pracy w office'ie, pracy w internecie, itd.; mam pytanie w co bardziej zainwestować procesor czy RAM, myślałem o jakiejś i7 oraz 8 GB RAM'u; mój budżet to do 3500 zł.

2. Szukam do tego też stacji dokującej i jak wybiorę laptopa to nie ma do niego stacji dokującej :( ; może są jakieś stacje dokujące pod USB, AVI, HDMI czy coś w tym stylu; nie musi mieć wielu wtyczek wystarczyło by mi takie "mini" (2x USB, AVI, HDMI i tyle), może wie ktoś czy coś takiego jest i by podał jakieś link czy coś?? :)
Możliwe odpowiedzi:
RAM (4 głosów, 80%)
Procesor (1 głos, 20%)
komentarz 10 lutego 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
W tym budzecie znajdziesz i 8GB jak i i5 lub nawet i7, wiec nie ma problemu.

 

A moze podasz jakies modele, ktore znalazles, do ktorych nie mozesz znalezsc stacji dokujacej.
komentarz 10 lutego 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Współpracujące produkty: Uniwersalna Wiec jak widac, nie wazny jaki sprzet, dzialac powinno. Dlatego jezeli masz budzet, to kup i5/i7 i 8gb ram, a jak znajdziesz i5 i 16GB, to tez bym bral
komentarz 10 lutego 2017 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Polecę laptopa który powinien spełniać twoje wymagania LINK:

https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-310-15isk-80sm016hpb-8gb-ram-1tb-hdd-1113474/

Krótka specyfikacja:

I7 8gb ram 1tb hdd Nvidia geforce 920mx
komentarz 11 lutego 2017 przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)
thx choć nie gram w gry przez co taka "dobra" karta graficzna jest mi zbędna wolę zainwestować w coś innego ale thx
komentarz 11 lutego 2017 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
ale za tak niską cenę dostać laptop z i7 i 8gb ram to jest dobra okazja

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)

Wypełnij ankietę i wrzuć tutaj

Nie wiem czemu zaznaczają w ankiecie RAM skoro jego najłatwiej dokupić i zamontować.
Ważniejsze czy kupisz z SSD na system, 8GB RAM wystarczy do nie ambitnych zastosowań.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 230 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Bailiff Nowicjusz (150 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 95 wizyt
pytanie zadane 26 lutego w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 419 wizyt

92,551 zapytań

141,397 odpowiedzi

319,527 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...