• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prosta gra napisana w javascripcie

VPS Starter Arubacloud
+7 głosów
780 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2017 w Nasze projekty przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Witam,

napisałem prostą gierkę w js-ie. Js-a uczę się od chwili więc możecie znaleźć jakieś błędy.

Jest to prosty blackjack grany kością (grywałem w takiego jako dziecko z bratem czy z kolegami).

Zapraszam do obejrzenia, zagrania oraz ewentualnej oceny:

http://jakub-lawniczak.com/blackjack/

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2017 przez Einstein21 Obywatel (1,420 p.)
Gra i grafika ciekawa.
Nie popełniłeś tego błędu co ja na początku że zacząłeś od zbyt ambitnych programów
–3 głosów
odpowiedź 11 lutego 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Jest nudny no bo co wygrasz i co? I nic, musisz to jakoś urozmaicić i najlepiej napisać komuś kto nigdy z tym nie miał styczności jak się w to gra.
komentarz 11 lutego 2017 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
A co miałoby się stać więcej po wygraniu? To jak blackjack karciany, ludzie grają w niego od lat w kasynach gdzie dochodzi taki czynnik jak pieniądze. Mogłaby ewentualnie zapisywać się liczba wygranych, pomyślę o tym i dopisaniu zasad gry w najbliższym czasie w najbliższym czasie. Dziękuję za opnie.

Ps: js-a uczę się od około miesiąca i mimo prymitywnego działania jest to dla mnie jakiś sukces. Zastanawiam się jak zrobić możliwość gry 2 graczy z różnych maszyn (IP).
komentarz 11 lutego 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Dałem ci tylko swoją opinie zagrałem dwa razy i zamknąłem karte. Nwm chodzi mi o więcej elementów graficznych cokolwiek. Może coś wymyślisz ;)
1
komentarz 12 lutego 2017 przez Pajdas Mądrala (5,930 p.)
To nie gamedev, to ćwiczenie swoich umiejętności w programowaniu.
komentarz 12 lutego 2017 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
Nie rozumiem tej fali minusów. Ja też nie wiedziałem o co chodzi, przydałaby się króciutka instrukcja. A tak poza tym design strony bardzo fajny.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,973 wizyt
pytanie zadane 6 września 2018 w Nasze projekty przez skankhunt42 Obywatel (1,170 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,338 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 421 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,083 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...