• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap Visual Editor - który wybrać ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,477 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2017 w HTML i CSS przez Lahimowicz Początkujący (300 p.)
Cześć!

Moje pytanie brzmi, który Bootstrap Visual Editor wybrać?

Dość popularnym był Divshot ale jeśli się nie mylę to nie jest on już dostępny. Jaki więc inny edytor wybrać? Który jest godny poświęcenia uwagi i czasu?

Oraz czy umiejętność wykonywania stron internetowych bootstrapem jest przydatna ? ;)

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 lutego 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
Ja myślę że lepiej klepnąć w parę klawiszy i zrobić to ręcznie niż jakiś tam edytor....
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
W pracy przydaje się znajomość bootstrapa, ale raczej nie ma szans by używać visual-editorów - za dużo rzeczy trzeba zmieniać w stosunku do standardowego kodu. Ze swojej strony polecam np Sublime Text z wtyczka do bootstrapa
komentarz 9 lutego 2017 przez Lahimowicz Początkujący (300 p.)
Czy Sublime Text nie jest czasem płatnym edytorem ?
komentarz 9 lutego 2017 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Jest, ale całkiem rozsądną alternatywą jest Atom.
komentarz 9 lutego 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Jest, w sumie te same funkcje znajdziesz w takich edytorach, jak Visual Studio Code (polecam), Brackets czy Atom. W sumie edytor nie ma większego znaczenia, bo w każdym z nich możesz doinstalować te same wtyczki, typu Emmet.
komentarz 9 lutego 2017 przez Lahimowicz Początkujący (300 p.)
Co do edytorów to zaczynałem od Notepad++. Aktualnie właśnie dzisiaj zainstalowałem  Brackets. Bardzo ciekawy i bogaty edytor.
–1 głos
odpowiedź 9 lutego 2017 przez Marecki Obywatel (1,690 p.)

Pewnie jest przydatna. W ogłoszeniach o pracę wymagają czasem znajomości bootstrapa. Sam się go uczę. A który edytor? Taki, któryTobie pasuje :)

komentarz 9 lutego 2017 przez Lahimowicz Początkujący (300 p.)
W tym problem że wybór jest dosyć duży. W dodatku jestem pewien że tylko zapewne garstka jest warta uwagi. A który ty używasz i czy możesz go polecić? :)
komentarz 9 lutego 2017 przez Marecki Obywatel (1,690 p.)
Ja jeszcze nie kodowałem używając bootstrapa. Uczę się. Ja używam i pewnie dalej będę używał notepada plus plus :)
komentarz 9 lutego 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
ty wiesz, ze bootstrap to framework?
komentarz 9 lutego 2017 przez Marecki Obywatel (1,690 p.)
Wiem :) Notepada używam do htmla cssa javascriptu phpa :) Nie sprecyzowałem komentarz wyżej.
komentarz 9 lutego 2017 przez Lahimowicz Początkujący (300 p.)
I co w związku z tym ? :)

Zadałem proste pytanie. Jaki edytor polecacie. Jest jednak problem widzę. Zaczynam z tym zabawę, chce próbować wielu sposobów na tworzenie stron internetowych i znaleźć metodę która na początek najbardziej mnie spasuje. Potem poznawać dalsze technologie tworzenia stron. Podstawy HTML/5 CSS/3 JS JQ znam ;).

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 858 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 143 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...