• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

BoX2D - Jak zainstalować?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
688 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w C i C++ przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Było tego dużo przeczytałem i i tak nie wiem...

Mam plik libBox2D.a, mam też te pliki c, cpp i co dalej? Niby includować ale C::B nie wyczytuje/nie wczytuje tego pliku.
komentarz 8 lutego 2017 przez niezalogowany
Zbyt mało konkretów, powiedz co dokładnie próbujesz zrobić i jakie dokładnie komunikaty błędów otrzymujesz
komentarz 8 lutego 2017 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Na etapie programowania jeszcze zbytnio nie jestem.... Po prostu chciałbym się dowiedzieć jak podłączyć BoX2D do C::B, ponieważ po przeczytaniu tych wszystkich poradników ciągle nie ogarniam. Trzeba mieć LibBoX2D.a i jakiś plik .dll którego nie mam.
komentarz 8 lutego 2017 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Udało mi się dojść do takiego etapu że jak klikam Debugowanie to wyskakuje mi "Fatal Error: Box2D/Common/b2BlockAllocator.h: no such file or directory

1 odpowiedź

–3 głosów
odpowiedź 8 lutego 2017 przez Pajdas Mądrala (5,930 p.)
1
komentarz 8 lutego 2017 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
linkujesz tematy, nie przeglądając ich, w części nie ma żadnej/normalnej odpowiedzi
komentarz 8 lutego 2017 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Tu się zgodzę... Dużo tego przeglądałem i nic bo przecież od razu nie przychodzi się na forum z pytaniem zanim nie zobaczy się czy jest na necie.. w tamtym z cpp0c to było pod koniec by dodać wszystkie pliki z BoX2D do pliku z programem i nic, nie zadziałało.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 161 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2016 w C i C++ przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 846 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2015 w C i C++ przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 389 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2016 w C i C++ przez Kamil Korenkiewicz Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...