• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Code Review] jQuery shopping cart

Object Storage Arubacloud
+1 głos
197 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w JavaScript przez szmq Pasjonat (22,770 p.)

W ramach treningu napisałem prostą aplikacje w rodzaju to do list. Prosiłbym o drobny przegląd kodu. Każda rada mile widziana :)  

Github
Demo

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Działa spoko, ale naucz się korzystać z bibliotek CSS, bo użyłeś Materialize, ale udało ci się to zrobić dość nieumiejętnie. Nie wiem, co chcesz potem robić, ale jeśli front-end, to musisz nad tym popracować. Poszukaj w internecie gotowych szablonów i przykładów stron internetowych i np. próbuj napisać podobne, albo po prostu się nimi inspiruj tworząc własne. Jeśli będziesz się tym zajmował, przez dłuższy czas, to w końcu dojdziesz do takiego momentu, że będziesz wiedział co wygląda dobrze, a co nie.
komentarz 7 lutego 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Dzięki. Ogółem już trochę zakodowałem szablonów, ale średnio mam oko do tworzenia designu, a tym bardziej spędzania na tym czasu. Wolałem na szybko wrzucić materialize :)
komentarz 7 lutego 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Mógłbyś jeszcze napisać co rozumiesz poprzez nieumiejętne użycie Materialize?
komentarz 7 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Użyłeś Materialize, żeby twoja aplikacja wyglądała dobrze, a osiągnąłeś efekt odwrotny do zamierzonego.
komentarz 7 lutego 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Czyli tylko o tego desing chodzi. Możesz powiedzieć co Ci się w tym nie podoba?
komentarz 7 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Kiepsko dobrane kolory, słaby wygląd, słaba czytelność.
komentarz 7 lutego 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
ok, niech będzie :)
+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez niezalogowany
Czemu mogę ściągnąć pustego PDFa? Imo przydałby się jakiś ładny timestamp w nazwie pliku.
komentarz 7 lutego 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
edycja 7 lutego 2017 przez szmq
Wiesz, jakoś nie zwróciłem uwagi na pustego PDFa. Założyłem że użytkownik wrzuci coś do listy przed wygenerowaniem pliku. Dobry pomysł z timestamp. Poprawie te dwie rzeczy.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 281 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 218 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2017 w JavaScript przez ŁukaszD. Użytkownik (540 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 197 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2020 w JavaScript przez vishi7 Początkujący (430 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...