• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę pobrać najnowszego sterownika nvidia na nowy komputer.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,005 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Szymon23232323 Nowicjusz (120 p.)
Kupiłem ostatnio komputer specjalnie z myślą o graniu w gry. Mam kartę graficzną Gforce gtx 1050. Nie mogę pobrać najnowszych sterowników. przy prubach pobrania wyskakuje komunikat: ,,ten sterownik (...) nie jest zgodny z systemem windows." (mam windows 10). Lecz jeśli kliknę opcję: ,,Instalacja niestandardowa" przygotowanie do instalacji trwa ponad godzinę. Czy mam czekać dłużej, czy zrobić coś innego? Bardzo proszę o odpowiedż.
komentarz 7 lutego 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Pewnie próbowałeś ale i tak napisze. Próbowałeś usunąć wszystkie sterowniki karty i potem na nowo zainstalować?
komentarz 8 lutego 2017 przez Szymon23232323 Nowicjusz (120 p.)
Na komputerze nie ma żadnych sterowników bo jest nowy :) Ale wiem już w czym tkwi problem. Mój komputer nie wykrywa karty graficznej nvidii tylko podstawową kartę graficzną minecrosoft. Mimo wszystko dzięki za odpowiedż

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
1. Sterowniki z płytki

2. Sterowniki ze strony producenta

3. Sterowniki pobrane i zainstalowane za pomocą np.DriverPack.
komentarz 7 lutego 2017 przez Szymon23232323 Nowicjusz (120 p.)
Niestety nie działa żadna opcja.Ale dziękuję za odpowiedż
+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez ck Obywatel (1,780 p.)
Pobierz sobie GeForce Experience, jeśli wykryje twoją kartę graficzną to automatycznie pobierze Ci odpowiedni sterownik.
komentarz 7 lutego 2017 przez Szymon23232323 Nowicjusz (120 p.)
Próbowałem i przez gforce experience i przez stronę i nawet przez driver pack
+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
A próbowałeś może pobrać któryś ze starszych sterowników ?

http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us
+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
Cześć.

Pobrać możesz tu.

http://www.nvidia.co.uk/download/driverResults.aspx/114486/en-uk

Zwróciłem uwagę na to czy win10 jest 32bit czy też 64bit(przyznam się że myslałem że winda10 jest tylko i wyłącznie 64bit)

Jest różnica między "nie mogę pobrać sterownika" bo może to świadczyć że istnieje problem z "netem"

a  mam problem z zainstalowniem sterownika(po pobraniu)

i coś jeszcze "odpal" instalatora nvidia jako administrator systemu.

ps.dobrze że pożegnałem się na zawsze z tymi systemami(mikrocośtam)

Pozdrawiam :)
komentarz 7 lutego 2017 przez Szymon23232323 Nowicjusz (120 p.)
Cały czas próbowałem na win 64. Problem z internetem też odpada bo często go sprawdzam, męczę się ze sterownikami od wczoraj i jest tak samo. Ale poszperałem w internecie i zobaczyłem że mój komputer wykryw tylko (nie wiem do końca jak to opisać) grafikę z windowsa, nie z karty graficznej. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
komentarz 8 lutego 2017 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
Cześć.

Kolokwialnie mówiąc,olewaj to co komputer wykrywa i jakieś "głupkowate" programiki które nie przynoszą żadnego pożytku a jedynie "zasyfiają" system.Ty jesteś użytkownikiem.

Ty wiesz jaką masz kartę i szukasz na stronie producenta karty.W tym przypadku nvidia.To samo dotyczy innych podzespołów. i sterowników do nich.

Trzymaj się z tą nfidia ;)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 5,510 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 276 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 231 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...