• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prosty backend do aplikacji w React

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,989 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w JavaScript przez Alwox Gaduła (4,840 p.)

Witam, mam takie pytanie - jak najprościej zrobić "prawdziwy" backend do aplikacji napisanej w React? Nie chciałbym się teraz zbytnio zagłębiać w programowanie backendu, a chcę opublikować swoją aplikację (potrzebny mi będzie system logowania/rejestracji i jakieś proste operacje na danych). Zainteresował mnie serwis Backand ale wszystkie tutoriale a nawet cała dokumentacja są tylko do angulara frown Słyszałem też o połączeniu LoopBack i Heroku ale potrzebował bym do tego jakiś dobry poradnik krok po kroku.. Ogólnie rozwiązanie może być płatne ale tak bez przesady na start wink Macie jakieś propozycje?  

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 7 lutego 2017 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
edycja 7 lutego 2017 przez kubaapk
Sprawdź sobie Firebase od Google. Generalnie szukaj pod hasłem 'backend as a service'. Albo wystaw sobie proste API w Node.js, to chwila roboty.
komentarz 7 lutego 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)

Dzięki, o tym Firebase nie słyszałem, a chyba wygląda na to, że będzie odpowiedni wink Co do API w Node.js.. niby tak, nawet coś tam robiłem ostatnio w tym temacie ale bardzo pobieżnie - potrzebował bym jakiegoś dobrego tekstu który wytłumaczy mi cały ten proces od połączenia z aplikacją po umieszczenie na serwerze tak aby działało. Inaczej mówiąc - coś tam fragmentami ogarniam ale mam wrażenie że nie czuję całości przez co nie wiem nawet za bardzo gdzie i czego szukać, byłbym wdzięczny za jakiś poradnik wink (najlepiej w formie tekstowej)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2021 w JavaScript przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,102 wizyt
pytanie zadane 16 września 2020 w JavaScript przez Tomcio2287 Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,591 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...