• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Najlepszy darmowy hosting ???

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
24,749 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Hipolit Roszkowski Obywatel (1,480 p.)
zamknięte 10 lipca 2020 przez ScriptyChris
Witam, zamierzam otworzyć stronę internetową więc szukam dobrego darmowego hostingu. Wiem że płatny byłby lepszy ale moje finanse naprawdę mi na to nie pozwalają. Może ktoś z was miał do czynienia z fajnym i w miarę bezproblemowym hostingiem. Miło by było jeszcze gdyby nie posiadał reklam lub nie było ich za wiele.

Pozdrawiam i Dziękuję za wszelką pomoc :)
komentarz zamknięcia: Temat wygląda na wyczerpany i przyciąga SPAM.
1
komentarz 6 lutego 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Pytanie o najlepszy darmowy hosting numer 1212423523.

Wyszukiwarka po prawej.
1
komentarz 8 lutego 2017 przez czerxwloskiego Użytkownik (640 p.)
Ja polecam cba.pl, ale tak na serio, nie masz kasy żeby opłacić normalny hosting za 40 zł/rok??? Aż tak krucho? Płatny hosting nie dość, że bez reklam, szybciej działa, nowsza wersja PHP, cron systemowy itd.
komentarz 31 sierpnia 2017 przez kemka Nowicjusz (100 p.)
W Firehost masz konto za kilka dyszek rocznie. Czy naprawdę przy tak śmiesznych kosztach, jest sens bawić się w darmowe usługi?
Udało się wam znaleźć kogoś, kto przygodę z darmowymi usługami ocenił pozytywnie?
komentarz 25 lipca 2019 przez pirouetti Mądrala (6,490 p.)
Ja oceniam pozytywnie.

Prosta strona, landing page bez podstron, bez żadnego cmsa, php nie potrzebne.

Darmowy hosting bez reklam działa jak płatny, wszystko śmiga jak ta lala.

Dla takiej usługi zupełnie wystarczająco.

10 odpowiedzi

+8 głosów
odpowiedź 8 lutego 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
Nie wiem, co to ma być za strona - czy wizytówka, czy blog. Ale jeśli chcesz się nauczyć po prostu pisać strony www, to może github pages. Przy odrobinie dobrej woli i poznaniu Jekylla, można nawet blogować.  Jest zupełnie za darmo i bez reklam.  Co ty na to?
+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2017 przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)
Ja osobiście korzystałem z tych stron: https://www.hostinger.pl/ i https://www.cba.pl/

Ale obecnie stronę posiadam na cba, ale hostinger'a też używałem :)

Bez reklam na darmowej wersji raczej się nie obejdzie, ale z tego co się orientuję to na cba za około 5 zł/mies można wykupić stronę bez reklam. :D
komentarz 6 lutego 2017 przez Hipolit Roszkowski Obywatel (1,480 p.)
Czytałem na stronie Hostingera że darmowo można mieć tylko trzy strony.

Czy oznacza to że np. do strony głównej mogę mieć przypięte tylko inne strony??
3
komentarz 6 lutego 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

ale z tego co się orientuję to na cba za około 5 zł/mies można wykupić stronę bez reklam.

5 * 12 = 60

za 60 zł mamy już normalny hosting.

komentarz 6 lutego 2017 przez Hipolit Roszkowski Obywatel (1,480 p.)
W mojej sytuacji pieniędzy za dużo nie mam a to co mam odłożone jest na komputer i nie jest to za duża suma :)
komentarz 6 lutego 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Rozumiem to w pełni, ale pomyśl - płacisz za rok hostingu te 60zł, codziennie odkładasz 20gr i za rok możesz spokojnie przedłużyć umowę o kolejny rok.
komentarz 6 lutego 2017 przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)
Jak się na rok kupuje to jest obniżka i kosztuje 49.90zł
komentarz 6 lutego 2017 przez Hipolit Roszkowski Obywatel (1,480 p.)
Z drugiej strony ma Pan rację ;)
komentarz 6 lutego 2017 przez Hipolit Roszkowski Obywatel (1,480 p.)
A czy na Hostingerze nie ma żadnych ukrytych haczyków ??

Typu teraz darmowy a za pół roku płacisz ??
komentarz 6 lutego 2017 przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)
Szczerze mówiąc to nie wiem bo korzystałem z niego tylko kilka miesięcy. Natomiast cba to na 100% darmowy hosting.
komentarz 22 lipca 2020 przez fff Gaduła (3,950 p.)

@Hipolit Roszkowski, ja polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=SUbNp3SP5nc Film jest o darmowym hostingu bez reklam i jak do niego podpiąć krótką domenę :)

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2017 przez FrozenShade Bywalec (2,680 p.)
Nie wiem jak jest z darmowymi, ale ja używam płatnego, na prawdę taniego - 4zł miesięcznie. http://webd.pl/

Darmowe będą ci wciskać na stronę reklamy, w końcu muszą się z czegoś utrzymać, taki hosting to przecież firma nastawiona na zarobek a nie pomoc społeczna ;)
+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2017 przez niezalogowany
Hostinger nie wyświetla reklam, ale darmowy plan nie utrzyma dużego ruchu.

Jeśli ma to być hosting do nauki, to nie lepiej poćwiczyć od razu stawianie serwera WWW i ew. konfigurację dynamicznego DNS stawiając serwer na swoim PC?
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)

Hosting Friko.pl jest bez reklam, ale lepiej wydać parę złotych i mieć profesjonalny hosting.

0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2017 przez ChuZZZta Bywalec (2,540 p.)
Ja korzystam z ct8, tylko tam jest limit kont (1500) i trzeba czekać aż się zwolni miejsce. Po 3 miesiacach nieaktywności usuwają tam konto. Widze teraz że jest 50 miejsc wolnych, do testowania stron w sam raz.
0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html

Na prawdę nie stać ciebie na 19.68 PLN rocznie?

0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2017 przez WlPx01 Obywatel (1,220 p.)
Aruba - 4zł / miesięcznie
Za tyle masz swój mały vps, na którym możesz stawiać stronki, korzystać z gita oraz co tylko sobie zaplanujesz.
komentarz 23 listopada 2017 przez zerko Początkujący (400 p.)
Oczywiście - żadna darmowa usługa się tutaj nie sprawdzi.

Małe konto na Hekko, od razu z domeną, wyjdzie was kilka dyszek w pierwszym roku.

To po kodach rabatowych - czy dla oszczędności takiej kwoty, ma sens ładowanie się w darmowe usługi?
0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2018 przez zerko Początkujący (400 p.)
Każdy kto siedział na darmowym serwerze doskonale wie, że szkoda na niego czasu/

Chyba że celem jest zaliczenie informatyki. Bo tak to wam co najwyżej zwolni tylko rozwój waszych serwisów.

Szkoda czasu - normalny hosting jest zbyt tani, żeby w coś takiego się bawić ;-)
komentarz 30 stycznia 2018 przez niezalogowany
@zerko proszę nie odkopuj tematów sprzed roku ;)
komentarz 25 lipca 2019 przez pirouetti Mądrala (6,490 p.)

@zerko, nie masz racji.

Darmowe hostingi mają ogromny sens dla prostych małych stron w html, css, javascript.

Oprócz tego istnieje profesjonalny hosting firebase, które usługi są lepsze od najtańszych hostingów, a jest za darmo.

0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2018 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Darmowy bez reklam, trzeba tylko raz na miesiąc tam zaglądać, choćby przez filezilla.

http://www.bplaced.net/

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 126 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2020 w Sieci komputerowe, internet przez The Pittdroid Początkujący (390 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 1,701 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Hacker4300.exe Użytkownik (650 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 480 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez gmcode Gaduła (3,120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...