• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Środowisko pod benchmark

Object Storage Arubacloud
0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2017 w JavaScript przez Szymon Lisowiec Mądrala (7,150 p.)
Witam,

Chciałbym zrobić sobie uniwersalne środowisko pod benchmark js, css, php. Jak zrobić to poprawnie? Chodzi mi o jakieś ograniczenie zasobów czy coś takiego, aby wynik testów nie zależał od innych programów uruchomionych na maszynie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2017 przez Comandeer Guru (601,110 p.)

Ale jaki benchmark? Sieci? Samego działania?

Do PHP i tak raczej byś musiał benchmarkować razem z serwerem. Tutaj narzędzia od Apache'a mogą pomóc. Co do JS-a, polecam spojrzeć na jsperf.com i jego bibliotekę. Dla wydajności frontu można się pobawić z lokalną instancją WebPageTest.org.

komentarz 5 lutego 2017 przez Szymon Lisowiec Mądrala (7,150 p.)
Prędkości wykonania skryptu (php, js), odniesienia się do elementu (css) itp.
Ok, dzięki sprawdzę.
komentarz 5 lutego 2017 przez Comandeer Guru (601,110 p.)

odniesienia się do elementu (css)

Takie rzeczy to fajnie Ci pokażą devtoolsy ;) 

komentarz 5 lutego 2017 przez Szymon Lisowiec Mądrala (7,150 p.)

Możesz wskazać mi dokładnie gdzie znajduje się to w narzędziach Chrome? Nie zauważyłem tego tam nigdzie. Chyba, że chodzi Ci o prędkość ładowania pliku. Mnie interesuje np. czy przeglądarka prędzej przerobi #element>.test>i czy #element i

komentarz 5 lutego 2017 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
Zakładki Timeline, Profiles i Audits.
komentarz 5 lutego 2017 przez Szymon Lisowiec Mądrala (7,150 p.)
Ok dziękuję.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 718 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2015 w C i C++ przez amb00 Bywalec (2,000 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 2,358 wizyt
pytanie zadane 25 września 2021 w JavaScript przez void6 Użytkownik (790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 103 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2020 w C i C++ przez amtrax Dyskutant (9,630 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...