• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap a ckeditor

0 głosów
77 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2017 w Inne języki przez niezalogowany
Witam, mam pytanie. Na mojej stronie posiadam ckeditor i teraz używam go do dodawania postów jak i również edycji. Ale edytowane posty zostały utworzone za nim dodałem ckediotr. Użyty w nich jest bootstrap. Teraz jak pobieram dany post z bazy danych, aby móc go edytować ten się wyświetla bez bootstrapa. Jest jakaś możliwość za includowania bootstrapa do ckeditora, aby ten wyświetlał te posty normalnie ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (44,330 p.)
komentarz 1 lutego 2017 przez niezalogowany
Niestety z tych co podałeś, o ile dobrze zrozumiałem to są od płatne po 39dolarów, a to dla mnie trochę za dużo :/
komentarz 1 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (44,330 p.)

Faktycznie, nie zauważyłem tego.

Zapytaj Comandeer'a, z tego co wiem, to on pracuje nad rozwojem CKEditora

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 47 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez UltraSF Stary wyjadacz (10,940 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 189 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez UltraSF Stary wyjadacz (10,940 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 80 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mi-20 Stary wyjadacz (10,380 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

65,755 zapytań

112,393 odpowiedzi

237,319 komentarzy

46,700 pasjonatów

Przeglądających: 125
Pasjonatów: 3 Gości: 122

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...