• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Skąd Brać Działające proxy???

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,372 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez LODosafka Początkujący (310 p.)
zamknięte 31 stycznia 2017 przez LODosafka
Tak jak w pytaniu? Skad bierzecie proxy? Oczywiscie nie wszystkie proxy musza dzialac ale chociaz polowa :P

Najlepiej, aby proxy bylo latwo dostepne np w pliku txt, a nie kopiowanie po jednym adresie

 

Wiem, ze dzialające proxy jest cieżko znależć.A jesli nie znacie darmowych bramek proxy to mozecie polecic jakies platne.
komentarz zamknięcia: Wystraczy tylko pomyslec :P Juz znalazlem rozwiazanie.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 31 stycznia 2017 przez niezalogowany
Myk na działające proxy polega właśnie na tym, aby nie dzielić się jego źródłami pochodzenia ;) Niektórzy dostawcy VPN udostępniają bramki (płatne)
komentarz 31 stycznia 2017 przez LODosafka Początkujący (310 p.)
A cene takich platnych bramek bys mogl podac? :P

Np 100 bramek proxy ile kosztuja i co jaki czas przydzielaja ci nowe proxy itp
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2017 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Jeżeli zależy ci jedynie na zmianie ip, które widzi przeglądarka na jakieś losowe, to masz takie coś jak tor. Do mozilli masz nawet jego wtyczkę.
komentarz 31 stycznia 2017 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Tylko, że coś takiego bardzo ogranicza prędkość komunikowania się przez przeglądarkę
komentarz 31 stycznia 2017 przez LODosafka Początkujący (310 p.)
Ale ja wiem ze jest tor... Ale co z tego jesli np co chwile musisz przepisywac kod captcha...

bo google wykrywa za duzy ruch itp albo nawet nie wyswietli strony

Ja taki zielony nie jestem wiem, ze moge w torze zrobic nawet automatyczne zmienianie ip np co 10 sek ale co z tego.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 918 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2017 w C# przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 228 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 30 września 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Jacek Śmiel Użytkownik (510 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...