• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kompilator do obsługi c++ na android-a!

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,026 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2017 w C i C++ przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Witam!

​​​​​​Na wstępie dziękuje za zainteresowanie tym postem :)

​​​​​​Do rzeczy - poszukuje jakiegoś kompilatora c++ na system operacyjny android! Zepsuł mi się komputer i trochę mine zanim się za niego wezmę, a programowanie to moja pasja #1 i chcę to robić niemal cały czas. Znalazłem kilka programów, ale albo jeden nie obsługuje "input", albo inny jest "zbyt stary" na niektóre programy :/

WYMAGANIA: 

*obsługa "input"

*kompilacja w języku c++11

*wygoda pracy

*OBOWIĄZKOWA obsługa biblioteki - fstream

 

Podawajcie przykłady :D Jeszcze raz dzięki!

Ps: Kategoria taka, a nie inna, ponieważ ma to - jakiś - związek z moim problemem :)

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 stycznia 2017 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
wybrane 30 stycznia 2017 przez WireNess
 
Najlepsza

Mogę ci polecić przeglądarkowe IDE do C++ od tutorialspoint.com. Umożliwia dodawanie własnych plików do katalogu projektu, zmianę parametrów kompilacji za pomocą edycji wywołania kompilatora (dokładnie GCC, czyli masz możliwość używania standardu C++11) oraz pobranie projektu, kiedy będziesz chciał go zachować.

Tak w ogóle ta strona udostępnia całą masę kompilatorów i IDE do różnych języków, więc jest w czym przebierać. Życzę miłego programowania smiley

komentarz 30 stycznia 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Dzięki za komentarz!

Z pewnością skorzystam!

–1 głos
odpowiedź 30 stycznia 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
komentarz 30 stycznia 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Dzięki za komentarz!

Niestety, ale używałem tego programu, lecz nie kompiluje on w c++11, oraz nie obsługuje biblioteki - "fstream" -  co jest mi bardzo potrzebne :/

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 145 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2021 w Java przez Marcinnok Użytkownik (780 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 292 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2020 w C i C++ przez PgK Obywatel (1,380 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 292 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...