• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalacja windows 7

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
353 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Yetzy Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam problem z zainstalowaniem systemu windows 7. Mam go na pendrive, podczas instalcji wyskakuje mi błąd, który informuje mnie że "Nie znaleziono żadnych sterowników urządzeń. Upewnij się nośnik instalacyjny zawiera odpowienie sterowniki, a następnie kliknij przycisk OK" nie wiem co jest nie tak, wsadziłem nawet płytę od Płyty Głównej lecz to też nie pomogło. Sprawdzałem w BIOSIE czy porty USB są wyłączone ale wszystkie działają. Liczę na szybką pomoc.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2017 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
A jak tworzyłeś pena instalacyjnego?
komentarz 30 stycznia 2017 przez Yetzy Nowicjusz (120 p.)
Spakowany jest w iso.
komentarz 30 stycznia 2017 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)

Wiesz, że nie wystarczy zgrać ISO na pena, prawda?

Pobierz to LINK

I zrób tak LINK

0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2017 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
komentarz 30 stycznia 2017 przez Yetzy Nowicjusz (120 p.)
Dobrze jest sformatowany.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 283 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 962 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...