• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - dziwny link - domena/?v=9b7d173b068d

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,886 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2017 w Systemy CMS przez Jacek Woźniak Użytkownik (740 p.)
Cześć,

mam problem, mianowicie z tydzień temu w linku pojawiła się jakaś zmienna get v=9b7d173b068d. Wcześniej też się tak stało, ale po kilku dniach samo się naprawiło. Nie rozumiem skąd ona się wzięła i jak to naprawić. Bardzo bym prosił o pomoc.

Przy okazji mam pytanie. Pisałem do supportu pewnej wtyczki o innym problemie, na co odpisali mi, żebym dał im login i hasło do wp-admin, to sprawdzą co jest nie tak. Czy jest to powszechna praktyka? Potrzebna mi jest ich pomoc, a mówią że screeny im nie wystarczą. Co o tym myślicie?

link do strony: can.com.pl,
po załadowaniu się strony link wygląda tak: can.com.pl/?v=9b7d173b068d

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 stycznia 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

dostajesz 307 Temporary Redirect (ale to nvm). 

Możesz sam zdniagnozować błąd.

Jak?

Wyłącz wszystkie wtyczki. Sprawdź, czy strona dalej redirectuje na to ?v=jqwiu4e20. Jeśli nie, załączaj je pojedyńczo. Jak po załączeniu któreś będziesz miał ten problem, to już wiesz, która ci go sprawia.

Czy jest to powszechna praktyka?

Niestety tak.

komentarz 28 stycznia 2017 przez Jacek Woźniak Użytkownik (740 p.)
Ok, dzięki wielkie za odpowiedź.

Zrobiłem tak jak mówiłeś i okazało się, że problem leży we wtyczce WooCommerce, ale jest ona niezbędna do działania strony. Trzeba to naprawić. Masz pomysł gdzie mogę dalej szukać? Google na ten temat milczy, przy frazie "307 Temporary Redirect WooCommerce" też nic ciekawego się nie pokazuje.
komentarz 28 stycznia 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Temporary redirect, to znaczy, ze ze strony głównej jest przekierowanie na strone z ?v=9b7d173b068d. Może któraś z opcji tej wtyczki to własnie robi.

Pracowałem zbyt krótko w woocomerce, by ci bardziej pomóc.
0 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2017 przez Jacek Woźniak Użytkownik (740 p.)
Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć?
komentarz 26 marca 2017 przez dmukrecki Nowicjusz (140 p.)
Dzień dobry,

Mam taki sam problem. Jak wyłączam WooCommerce alias znika. Pojawiają się ponadto problemy z przekierowaniem. Np. nie widzę postów po wyłączeniu wtyczki. Rozwiązanie to ponowne ustawienie bezpośrednich odnośników.

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2017 przez dmukrecki Nowicjusz (140 p.)
Witam,

Widzę, że udało się usunąć zmienną ze strony http://can.com.pl/ - jak udało się to zrobić? Na swojej mam teraz podobny problem :)

Pozdrawiam
komentarz 16 lutego 2018 przez Rafał Jóśko Nowicjusz (100 p.)
Jak używasz woocommerce wyłącz geolokalizację.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 366 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2018 w Systemy CMS przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 263 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez artix132 Użytkownik (870 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...