• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szablon Wordpress - gdzie zdeklarować font?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
244 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Waldemar Początkujący (410 p.)
edycja 27 stycznia 2017 przez Waldemar

Witam :-) . Tworzę szablon wordpress. Skończyłem kodować FRONT-END strony mam piękny index.html i cudowny style.css no i rozbijam to wszystko na front-page.php, header.php I TERAZ PYTANIE:

Jeżeli korzystam z Google Fonts - to gdzie mam umieścić ten link?
  <link href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Rubik:300,400&amp;subset=latin-ext" rel="stylesheet">
header. php? front-page.php? a może gdzie indziej?

EDIT: Jeszcze jedno, jeśli mam preloader na stronie to również gdzie ma swoje miejsce w kodzie przy kodowaniu szablonu do wordpress?


Pozdrawiam! :-)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 maja 2017 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
wybrane 23 września 2017 przez Waldemar
 
Najlepsza
Umieszczasz go w headerze, bądz w function. Nie ma różnicy, gdyż obydwóch przypadkach uruchomi je odpowiedni filtr.

Używasz wp_enqueque_style bodajże, i nadajesz odpowiedni filtr. Done. Przykłady znajdziesz w sieci.

Skryptom to samo. (Jeśli js jest za niego odpowiedzialny)
+1 głos
odpowiedź 27 stycznia 2017 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
1. header

2. ... zobacz w kodzie sekce odpowiedizalan za ten peloader i poszukaj w plikach szablonu i zobaczysz gdzie ona jest
+1 głos
odpowiedź 19 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
2. tez w headerze zaraz za tagiem body zapewne

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 231 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2018 w HTML i CSS przez timati Bywalec (2,060 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 200 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez necik Początkujący (430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez timati Bywalec (2,060 p.)

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...