• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena layoutu strony internetowej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
385 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2017 w Grafika i multimedia przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)
edycja 26 stycznia 2017 przez Sebastian Westfal

Witam, od jakiegoś czasu koduje strony www, ale dotąd żadne nie były zaprojektowane przeze mnie, więc spróbowałem zrobić swój tak naprawdę pierwszy layout strony. Strona ona być dla biura podróży. Strona została stworzona na siatce 12 col, aby łatwo było ją zakodować. 

Jak się podoba, czy warto zabierać się za kodowanie jej, czy raczej odpuścić sobie. Pozdrawiam.

Link: Link do layoutu

 

edit. Mam jeszcze pytanie dotyczące sprzedaży layoutów, gdzie i na jakich stronach jet to możliwe i za jaką cenę.

2
komentarz 26 stycznia 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Zdecydowanie zwiększyłbym marginesy między sekcjami do 60-80px. Same ikonki trzeba zmienić. Każda w innym stylu. Zdjęcia na czarnym tle dałbym w 3 rzędach i nad tym nagłówek, by rozdzielić wszystkie sekcje.

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Czemu nie kodować? Typowo bootstrapowy layout, nic nie zepsułeś, wnieść coś nowego też ciężko. Koduj.

Jedno, co rzuca mi się w oczy, to trochę za mało pustej przestrzeni między kolejnymi sekcjami w pionie.
komentarz 26 stycznia 2017 przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)
Jest 20px, myślisz że zwiększyć do 40px?
1
komentarz 26 stycznia 2017 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

Rzuć okiem w przykłady: http://getbootstrap.com/examples/carousel/

Tutaj jest znacznie więcej "oddechu" yes

+1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Rzeczywiście - jedyna chyba rzecz do poprawy to odległości między kolejnymi sekcjami.
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2017 przez PI_314 Początkujący (320 p.)
Layout dość ciekawy, choć już podobnych widziałem setki :) No niestety ciężko jest wymyśleć coś nowego.

Ogólnie jest na plus, ale też szału nie robi Z frontendu jestem wielki cienias i sam bym miał pewnie problemy, żeby uzyskać taki efekt :)
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2017 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Ja może dodam, że dla mnie poza odstępami wszystko wydaje się trochę za duże, szczególnie ikonki. :)
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2017 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
http://adventurega.me/bootstrap/ ;) Moim zdaniem - zdjęcia są zdecydowanie za duże. Dodatkowo rzeczywiście te marginesy wewnętrze powinny być większe, a reszta - nic zwyczajnego. Może jeszcze tekst przy ikonach lepiej by wyglądał, gdyby był wyjustowany.

Podobne pytania

+3 głosów
6 odpowiedzi 429 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 311 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 374 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2018 w Grafika i multimedia przez michh123 Bywalec (2,790 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...