• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyskakuje błąd przy uruchamianiu komputera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
691 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Mormon Nowicjusz (200 p.)
Witam mam problem. Wyskakuje mi błąd podczas uruchamiania komputera a zasadniczo przy starcie pulpitu.Wyskakuje błąd dll.  Hehe wiem co sobie pomyślcie cos odwaliem albo mam wirusa. Myślę że to 2.Nie wiem co mam robić starsze gry w ktore kiedyś grałem na nim nie działają przez jakiś błąd. Przeinstalowanie systemu nie pomogło ani razu... Mam dość dodam ze komputer obchodzi w tym roku 11 urodziny ale windowsa mam oryginalnego.Prosze pomoc.

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Może napiszesz jaki to błąd? Jakiś screenshot dołozysz? Nikt na forum nie będzie się domyślał o co chodzi.

 

Pozdrawiam serdecznie.
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez huare Początkujący (310 p.)
Polecam zacząć od najprostrzej rzeczy,czyli usunięcie zbędnych plików z kompa. AdwCleaner powienien zdać egzamin,jeżeli nie pomoże to chociaż pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy z komputera.

pozdr.
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Cześć !
Wstaw ss tego błędu. Próbowałeś skanowania kompa programami typu Malwerhunter czy jakimś antywirusem ? Może to być ewentualnie problem ze sterownikami sprzętowymi
0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2017 przez Mormon Nowicjusz (200 p.)
komentarz 27 stycznia 2017 przez Mormon Nowicjusz (200 p.)
Adw nie pomógł :/
0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2017 przez Mormon Nowicjusz (200 p.)
Żadne antywirusy nie pomagają nic nie mogę zrobić żadne inne programy też.. Już myślę że to nie do rozwiązania ;/

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 392 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Aleksandra01 Użytkownik (530 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 1,539 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2020 w Python przez gouda105 Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...