• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

JavaScript - Menu kafelkowe zmieniające się w menu górne.

0 głosów
519 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2015 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Gorczevsky Użytkownik (660 p.)
Witam!

Chciałbym aby kafelki na tej stronie: http://gorczevsky3.esy.es , a mianowicie wszystkie kafelki od "O mnie" do "Usługi" po zescrollowaniu strony ułożyły sie po prostu w menu gorne, aby to meny było w jednej lini przypięte na stałe. Wiem że da się coś takiego zrobić bo gdzieś to już widziałem. Dzięki z góry!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 maja 2015 przez Comandeer Mentor (454,620 p.)
wybrane 21 maja 2015 przez Gorczevsky

Najlepsza

Musisz wykorzystać zdarzenie scroll i po odpowiedniej ilości przescrollowanej strony (window.scrollY > menu.height) np. zmienić klasę dla tego elementu z menu, która to nada mu odpowiednie style.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 37 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia w JavaScript, jQuery, AJAX przez cyrus33 Początkujący (450 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 117 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2015 w JavaScript, jQuery, AJAX przez byKwadrat Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez MarekCz Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

63,340 zapytań

109,600 odpowiedzi

228,959 komentarzy

44,176 pasjonatów

Przeglądających: 218
Pasjonatów: 13 Gości: 205

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...